Recenzí Palačinkárna a kavárna u Mlsného medvěda. (Zmrzlina) v Karlovy Vary (Karlovarský).
Palačinkárna a kavárna u Mlsného medvěda
nám. 5. května 20, 364 64 Bečov nad Teplou
Popis
Informace o obchodě Palačinkárna a kavárna u Mlsného medvěda, Zmrzlina v Karlovy Vary (Karlovarský)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Otevírací doba Palačinkárna a kavárna u Mlsného medvěda
Pondělí
Zavřeno
Úterý
Zavřeno
Středa
9:30–17
Čtvrtek
9:30–17
Pátek
9:30–17
Sobota
9:30–18
Recenze Palačinkárna a kavárna u Mlsného medvěda
Útulná kavárna, kde dělají vynikající slané i sladké paličky. Vyzkoušeli jsme jen slané. Jsou chutné a opravdu zasytí 😊Pokud je někomu zima, mají u stolečků deky. Obsluha je milá a ochotná. Kavárnička je přímo na náměstí. A medvěd uprostřed pochází z nějaké německé poutí 🐻
Pohlazení pro duši a hlavně pro chuťové buňky. Dobrá káva, výborná palačinka, oboje i hezky prezentované. Z přístupu personálu má člověk pocit, že je opravdu vítaný a je mu prostě dobře. ☺️ Jestli se ocitnete v Bečově, určitě zamiřte právě sem.
Úžasné pochutnání tak trochu v jiném, nějak klidnějším a pohodovějším světě. My měli skvělou dýňovou polévku a slanou palačinku s rukolou. Oboje můžeme s klidem doporučit.
Doporučuji. I přes menší prostory a pomalejší obsluhu byly palačinky velmi dobré (čoko i špenátová s vejcem) a květáková polévka výborná! Zejména v chladném počasí. Prodej suvenýrů ( i když to nejsou cetky: mini"vitráže", keramika, sklo) způsobuje chaos - objednat u pokladny?u pultu?obsluhují? Hvězda dolů za nemožnost platit kartou.
Výborné palačinky, jak slané, tak sladké. Super limča i kafčo.
Pěkné posezení v blízkosti zámku, příjemná obsluha, výborné palačinky. Určitě doporučuji navštívit.
Výborné palačinky a moc milá obsluha. Přišli jsme asi tři minuty před zavíračkou a byli moc laskavý. Usadili nás a udělali skvělé palačinky ❤️
Velmi milé rodinné místo. Krásně to tam voní. Výborné palačinky i polévka, které byla opravdu velká porce.
Jením jsme trošičku déle čekali na první objednání, ale nevadilo nám to, protože se bylo čeho užívat 😊
Když Vám při cestě ze zámku nebo na zámek vyjde trocha času, vyplatí se zastavit zde na kávu či nějaký ten zákusek. Vše je výborné a i zmrzlina stojí ta to. Značka “fair trade” je už jen příjemným bonusem. Díky.
Skvělé palačinky, milá obsluha, výborná zmrzlina... Návštěvu vřele doporučuji.
Útulná kavárna / palačinkárna, jde zde zajít na kafe i oběd (polévky, i slané palačinky). Když člověk vidí menu, může mít trochu velké oči - objednali jsme si malou polévku i palačinku a měli jsme co dělat. :-) Jediná škoda je nemožnost platby kartou, uvítali bychom upozornění hned při příchodu / informační ceduli.
Největší kompliment však patří slečně servírce, která nás obsluhovala. Naprosté sluníčko, co vám zvedne náladu i v pochmurném dní.
Skvělá palacinkarna. Palacinka byla obrovská se šlehačkou, zmrzlinou a horkými malinami. Moc dobrá, moc nám chutnalo. Na malou kavarnu jsem dostala i bezkofeinovou kávu. Nejlepší na tom všem byla nejmilejší a nejvstricnejsi slečna servírka, kterou jsme kdy potkali. Přeji ji, aby jí její pozitivita vydržela celý život!
Naprosto úžasné pochutnání. Měli jsme výtečnou zelňačku, výbornou domácí limonádu v litrové karafě a k tomu slané a sladké palačinky. Děti spokojeny, rodiče spokojeni. A interiér je fantastický... Super, moc doporučujeme.
Výborné palačinky. Jen to chce zapracovat na rychlejší obsluze. Být na takhle frekventované místě na place sám, není šťastné řešení.
Výborná palačinkárna s velice prijemnou obsluhou. Jediné minus, že se nedá platit kartou, jinak vše ostatní perfektní.
Báječné místo na náměstí v Bečově nad Teplou. Velký výběr slaných a sladkých palačinek, domácích dezertů, kávy a zmrzliny. Na tak příjemnou obsluhu, jako jsou zdejší slečny, jen tak nenarazíte, zaslouží šest hvězdiček! Na lehký oběd nebo kávu s dortem se tady prostě musíte zastavit. Domácí limonáda s ovocem a palačinka s malinami a zmrzlinou jsou skvělé.
Naprosto doporučuji při návštěvě Bečova nad Teplou. Velky vyber sladkých i slaných palačinek, kávy a limonád. Ceny nadprůměrné, ale stojí to za to. Latté bylo jedno z nejlepších, jaké jsem kdy kde měla. Palačinka se zmrzlinou a malinami luxusní. Nejvíce bodů si však zaslouží obsluha - blonďatá slečna s hlasem anděla, na kterou budeme hodně dlouho vzpomínat. Kéž by každý byl alespoň z půlky takový! Děkujeme ještě jednou za úžasný zážitek.
Info na závěr - pozor, nezaplatíte zde kartou a je pravděpodobné, že budete také déle čekat 🙂
Výborné palačinky, super dezerty i káva. Určitě stojí za návštěvu. Klidné posezení v centru městečka 😊
Šly jsme dle recenzí. A nebyli jsme zklamáni. Slečna skvělá obsluha. Trochu nestihačka, ale napraveno ochotou a příjemným vystupováním. A to doslova.
Palačinky, káva a další souhlasí komentáře níže. Například skvělý detail. Nahřáté talíře.
Tedy doporučuji načasovat kávu a sladkou tečku sem.
Za zpříjemnění výletu mé osobě do malebného městečka Bečov nad Teplou může rozhodně tento podnik nabízející vysoce kvalitní služby.
Po parné cestě vlakem z Karlových Varů se nám naskytla úžasná příležitost si v této palačinkárně odpočinout a načerpat síly. Už při vstupu dovnitř nám bylo jasno, že na tuto návštěvu hnedle nezapomeneme. Po tom, co jsme se již celou polovinu dne nacházeli v nelidsky horkých teplotách venku a ve vlaku, nás objednání zmrzlinové palačinky a mraženého banánu v čokoládě více než-li osvěžilo a vrátilo nám také trochu té barvy do tváří. Obsluhu nemůžeme ohodnotit jinak než na jedničku - hned, co jsme si sedli a rozkoukali se po obchodě, přišla k nám mladá slečna s úsměvem, jaképak přání bychom měli. S jejím doporučením odehnat strasti horkého dne a také si řádně naplnit bříško jsme si úspěšně objednali. Čekání na naší objednávku nám krátila velmi líbezná hudba a nádherné dekorace uvnitř podniku.
Po pár chvílích mluveného slova s mým spolusedícím a sledování chodu palačinkárny nás již čekalo Cappucino a Latte s vanilkovou příchutí. I přes to, že mne osobně normálně Latte příliš nechutná, byl tento nápoj více než dobrý. Řekla bych až vynikající. Po našich nápojích samozřejmě přišlo po chvilce i naše jídlo a my se do něho s chutí pustili.
Nuže, co říci. Zmrzlina vysoce kvalitní, šlehačka příjemně krémová a samotná palačinka dokonalá. Můj spolusedící, jež si dal mražený banán si jej nemohl vynachválit a velmi se nám líbil smysl pro detail v přípravě a ozdobě pokrmu.
Po úspěšném spořádání jídla a vypití našich nápojů jsme obhlédli nabídku sypaných čajů, dárkových předmětů a ručně vyrobených věcí. Nakonec jsme si koupili jeden ze sypaných čajů, jež voněl už při tom, co nám ho mladá slečna opatrně balila. S přátelských úsměvem jsme za dané služby zaplatili velmi příjemnou cenu a pakliže budeme mít někdy do Bečova nad Teplou znovu cestu kolem, určitě se zde zastavíme a to nejenom na kafe.
Tento podnik rozhodně doporučuji!!!
Vynikající palačinky, rakvičky se šlehačkou i káva. Milý a ochotný personál, příjemný interiér, jednoduše byste tohle místo rozhodně neměli minout! Kdyby šlo dát 6 hvězdiček, ráda bych dala.
Moc příjemná kavárna, vůně jak u babičky, když peče, útulné prostředí, milá a usměvavá obsluha, palačinka byla super a káva? Takhle dobře vyšlehanou pěnu jsem dlouho neviděla😊☕️ Co více dodat..super!!! Moc doporučuji🌼🍀
Velký výběr palačinek, sladké a slané. Milá obsluha, extra přání bez problémů splněna. Moc to chutnalo.
Große Auswahl an Palatschinken, süß und herzhaft. Nette Bedienung, extra Wünsche ohne Probleme erfüllt. Alles hat sehr gut geschmeckt.
Dnešní úžasný zážitek, obsluha milá, vstřícná, komunikativní. Palačinky úžasné, káva perfektní, no a ta jejich domácí zmrzlina, já smekám, opravdu famózní. Děkujeme za skvělý zážitek, je vidět, že je to baví. Držíme palečky ať udrží tuto atmosféru i kvalitu.
English below
Poklad schovaný na náměstí v Bečově, kde stojí za to se zastavit i kdybyste si měli zajet. Fantastické palačinky slané i sladké ve všemožných variacích, k tomu dobrá káva a nesmyslně dobrá veganská zmrzlina. To vše pod dohledem milé paní
majitelky.
Treasure hidden on the town square in Becov worth visiting even if you have to make a detour. Fantastic pancackes both sweet and savoury accompanied by good coffee and obscurely good vegan ice cream. All supervised by the wonderful owner.
Nejlepší občerstvení v okolí, výborná palačinka i káva, a přestože je personál mladinký, tak obsluha výborná, všichni byli velice ochotní a milí. Moc děkuji
Nejlepší ovocná točená zmrzlina, jsou jsem kdy měl.
Krásné naivní umění, milá obsluha, jedinečné místo.
Byli jsme ubytováni přímo nad palačinkárnou a tak jsme si palačinky dávali každé ráno k snídani. Byly moc dobré, pokud sem budete mít cestu, určitě ochutnejte.
Výborné palačinky, milá obsluha, příjemný interiér. Doporučuji navštívit.🙂👍
Příjemné posezení s vynikající horkou čokoládou a domácí zmrzlinou. Doporučuji navštívit - příjemná obsluha. Rádi se vrátíme.
Moc příjemná obsluha a dobré kafíčko.
Bohužel jsme palačinku nestíhali, ale nabídka vypadala moc lákavě ☺️
Rozhodně stojí za návštěvu. Výborné slané i sladké palačinky, dezerty a roztomilá obsluha 😊.
Velmi milá a slušná obsluha, výborné palačinky i horká čokoláda. Je to pěkná zástavka po procházce z hradu. Doporučuji (y)
Místo, které nesmí návštěvník Bečova minout. Dokonalá palačinkárna, skvělý servis, domácí a fair Trade produkty. A super medvěd. Prvně jsem dostal kávičku s kytičkou ;o)
Palačinkárna v Bečově kousek od zámku. Na výběr je z cca 10sladkých palačinek a to samé ve slaném provedení. Dále si můžete dát domácí zmrzlinu a vybrat si kávu z mnoha druhů. Prostředí k sezení uvnitř je hezké, venku je malá zahrádka.Uvnitř hrála příjemná hudba. Palačinkárna disponuje vlastním WC a taky doplňkovým prodejem suvenýrů.Hvězdičku dávám dolů za dlouhé čekání na 🍵. Jinak obsluha je ochotná a milá, ceny palačinek od 50Kč výše dle složení. Kafe turek 28Kč, kapučíno 45Kč. Mohu doporučit.
Sladkosti, zmrzlina, káva, ale není to podnik pro náročnější lidi.
Palačinka s příchutí kimči a lahodné domácí limči. Kávička jako makovička a cider z tátova sadu (ten mají pod pultem vzadu). A k tomu útulné pokoje. To vše tu je.
Široký výběr palačinek (sladkých i slaných), super ceny, velmi příjemné prostředí i obsluha.
Luxusní zmrzlina z čerstvého ovoce, jedna z nejlepších, co jsme kdy měli 👍 a k tomu milá obsluha 😊
Skvělé palačinky i káva se zmrzlinu. Obsluha velmi příjemná! Mohu jen doporučit.
Skvělé dezerty příjemná obsluha a káva, co neurazí.
Již od pohledu příjemný podnik. Milé prostředí i obsluha, výborné palačinky, které dokonce postačí i jako oběd. Jediné co by se dalo vytknout bylo, dle mé osobní zkušenosti s prací v gastru, že mladá slečna na placu musela zvládat obcházet stoly a k tomu ještě dělat za barem limonády a kávy. Sám vím že když se navalí najednou lidi dovnitř tak je to velký tlak na toho člověka. Bylo by za zvážení, dát ještě někoho k slečně na pomoc, třeba za bar.
Jinak nemám co jiného říct, jen že doporučuji.
+ velmi pěkná a čistá cukrárna. Skvělá káva a zákusek. Opravdu velmi milá a ochotná obsluha, ale...
- doba přípravy 4x káva a jednoho zákusku 20 minut. Bohužel obsluha je sice velmi milá a ochotná, ale chybí jim praxe. Zmatkuje nosí palačinky od stolu ke stolu, nepamatuji si objednávky. Škoda že asi majitelé šetří a nemají zde profesionálnější obsluhu.
Menší kavárna s poněkud chaotickým interiérem a malinko roztěkaným personálem (alespoň při naší návštěvě). Zdejší výběr není příliš veliký, ale určitě si něco k pití či na zub vyberete. Káva byla chuťově lepším průměrem.
Výborné palačinky a milá obsluha.
Milá obsluha, velmi dobré jídlo. Pejsek vítán a dostane hned misku s vodou.
tady to rozhodně stojí za návštěvu, při čekání na prohlídku zámku se místní palačinky víc než hodí a káva je pak třešničkou na dortu této velmi příjemné palačinkárny
Ochutnali jsme všechno, zelňačku, výborné slané palačinky, domácí zmrzlinu i fair trade kávu. Hodnocení nestačí, jídlo za pět 🌟 a milá obsluha také 🌟
Výborná káva i palačinky a milá obsluha, děkujeme 🙂
Výborně jídlo, příjemný číšník, doporučujeme.
Trochu problém s otevírací dobou, kdy jsme doslova stepovali na zahrádce a čekali na otevření po 10h, až tam vlítla paní z masny, aby jim řekla že jsou venku lidi (nebyli jsme sami). Následně už bylo vše v pořádku, neskutečně pozitivně naladěná slečna, která pak lítala sem a tam a byla opravdu milá.
Palačinku měl taťka, takže tu neohodnotím, ale banán v čokoládě byl moc dobrý :) Bohužel horká čokoláda už tolik ne, asi nějaká z kávovaru nebo tak něco, protože byla v podstatě vodová.
Mínusem je tedy, že neberou karty. Ale jinak fajn místo, které stojí za návštěvu hlavně pokud jste milovníci palačinek :)
Chutné palačinky a polévka, jiné než všude okolo. Bezva domácí zmrzka, dobrá káva, co víc si přát. Milá obsluha a prostředí - držíme palce, ať se daří!
Luxusní polévka, domácí zmrzlina, Pavlovka se šlehačkou a ještě navrh příjemná obsluha. Vše domácí neošizené. Doporučuji určitě vyzkoušet.
Vynikající domácí zmrzlina, limonáda a luxusní palačinky! Ikdyž byla kavárna plná - obsluha byla i tak velice pohotová a milá.
Plusem je zde rozhodně i příjemné posezení na zahrádce, ze kterého koukáte rovnou na zámek.
Velmi příjemná, lidská a přirozená obsluha, výborné palačinky (se špenátem a volským okem úplně top), velmi slušné, až bych řekl lidové, ceny; výborná točená zmrzlina (když jsem viděl nálepku, že je veganská, trochu mě to znejistilo, ale nakonec jsem opravdu nelitoval, že jsem si ji koupil).
Opravdu výborné palačinky, krásné prostředí, úžasná obsluha a i možnost si koupit nějaký ten suvenýr. Tuto palačinkárnu doporučuji všemi deseti!
PS: Mají i vynikající zmrzlinu ;)
Vedle relikviáře je toto místo dalším pokladem Bečova. Milá obsluha, báječné jednoduché čerstvé jídlo, hezké prostředí.
Skvělá kavárna s nejlepší obsluhou v Čechách😄🌹❤️
Zkvělá kavárna u Mastného medvjeda. Moc jsem si to tam uzil davam tedy 10 hvějezdiceek! Určite rad navstyvim znovu. 😻
Původně jsme si chtěli dát jen točenou zmrzlinu, ale když jsme u jednoho z hostů viděli palačinku neodolali jsme. Cappuccino XL bylo fakt XL a palačinka č. 12 lákala už na talíři svým vzhledem. Také teplý štrůdl s Irskou kávou patřil mezi TOP a točená zmrzlina jahoda s černým rybízem celé naše výborné menu jen podtrhla. Děkujeme
Tato ojedinělá kavárna nabízí straně dobré palačinky - jak slané, tak i sladké. Mimochodem, doporučuji tu s nivou a rukolou. Personál je moc příjemný, prostředí mají hezké i venku a ještě k tomu nabízejí ubytování. V kavárně najdete i několik vyráběných suvenýrů.
Chutne palacinky, ale prilis stisneny prostor. Ceny v poradku, nelze platit kartou. Lze take vytknout delsi cekaci dobu i pri neprilis zaplnenem bistru. Pochvalit se musi cely koncept a smer.
V této kavárničce je velice příjemná atmosféra, už jen kvůli nádherným vitrážím. Příjemný a milý personál to ještě vylepšuje. Palačinky a kávy jsou výborné, určitě znovu zavítám do tohoto skvělého podniku. :)
Nejlepší palačinky na světě a výborná domácí točená zmrzka! To vše v krásném prostředí kavárny-galerie, s velmi milou obsluhou. K obědu nám hráli Beatles 😀
Naprosto famózní palačinky, hruška, niva a med? Ještě jednu! Krásné prostředí s nabídkou napr. skleněných doplňků a úžasných hodin! Pravda, dalo by se začít s přípravou kávy, umeni Latte art jiste krásně doplní fair trade přístup :)
Dobra káva a ještě lepší palačinka. Doporucuji
Nejen kafčo a palačinky jsou U Mlsného medvěda vynikající. Na tři dny nám byl domovem jeden z apartmánů. Ubytování skvělé - čisté, vyvoněné, prostorné, kuchyň dobře vybavená. Umístění strategické - do obchodu co by kamenem dohodil, pár kroků k zámku, muzeu a dalším turistickým cílům. Ochota a stálý úsměv na tváři paní domu ... tak to je další bonus! No a nelze opomenout luxusní palačinky, které jsme si nemohli nechat ujít. Prostě není co vytknout. Vohraďáci
Výborné sladké i slané palačinky, skvělá káva a neskutečně příjemná obsluha. Doporučuji.
Pět hvězdiček především za ochotu personálu a pocit z místa. Palačinky dobré, jak ale jedno dítě u stolu komentovalo: "mami děláš lepší".
Výborné palačinky, velmi rychlé (objednání chvilku trvá, ale bylo hodně plno). Milá obsluha. Výborná káva, domácí limonáda. Super je i půjčení her či puzzle pro děti. Útulné. Ceny odpovídající.
Delší čekání a jistá zmatenost mladé obsluhy, ale bylo hodně plno.
Palačinky byly výborné, domácí limonáda také. Ceny normální. Určitě lze doporučit.
Zastávka na kávu po prohlídce zámku a neodolali jsme široké nabídce palačinek. Úžasná tvarohová a výborná s nivou,hruškou a rukolou. K lahodné kávě mražený banán s oříšky a pohár banana split. Musíme jen doporučit. Děkujeme
Není co vytknout, palačinky skvělé, obsluha velmi příjemná...
Skvělé sladké palačinky. Domácí limonáda taktéž výborná. Velmi milá obsluha. Mohu jen doporučit. Pokud pojedu kolem, určitě se znovu zastavím😊
Vynikající palačinky, zákusky i káva v krásném prostředí. Stejně jako relikviář pohladilo po duši
Zavítali jsme sem na základě recenzí a zklamaní jsme nebyli. Objednali jsme si domácí limonádu v karafě, která byla excelentní, plná čerstvého ovoce, a dále palačinku ze zmrzlinou a ořechy, což byl také top. Jedinou chybkou bylo, že jsme nedostali dvě kávy, které jsme si objednali. Obsluha na ně zřejmě zapomněla. Nijak jsme to ovšem s ohledem na již zmíněnou výbornou limču neurgovali a na účtence se kávy neobjevily, takže vše v pořádku.
Palačinky chuťově výborné. Ale obsluha katastrofální, byl sice v zaučení, ale na to by mělo být myšleno.
Palačinkárna je skvělý důvod, proč si zajet do Bečova. Úžasné palačinky, výborná domácí limonáda a velmi milá obsluha.
Naprosto nechapu ostatni recenze o mile obsluze. Na jidlo jsme cekali cca hodinu pak nam to zacali nosit postupne a nakonec ocivodne na jednu zapomeli... limonada dobra a palacinky kdyby byli cerstve suroviny tak mozna take, ale niva to mela za sebou uz pred par dny ...takze ma sladko ano , na slano ne
Neuvěřitelně milá obsluha a výborná zmrzlina. Dával jsem si i kávu a cinzano a všechno na jedničku.
Příjemná Obsluha, Výborne palačinky, Domácí prostředí. Škoda jen malého prostoru. Výborné a příště zas!!!! Dekujeme
Dobrá káva a výborná palačinka. Příjemné prostředí malé kavárny kombinované s prodejnou ručně vyráběných doplňků.
Pěkná atmosféra, výborné palačinky.
Obsluha příjemná palačinky výborné a zmrzlina nepopsatelná, doporučujeme všem.
Příjemná, milá, rychlá a ochotná obsluha :) jídlo skvělé a ceny příjemné. Fantastické posezení na dohled od zámku.
Nejlepší palačinky!!
Nejpříjemnější obsluha na světě a skvělé slané i sladké občerstvení. Samozřejmostí je i dokonalá správně servírovaná káva. Rozhodně doporučujeme!
Tak za nás toto místo super. Příjemná usměvavá obsluha. Rád se vrátím. Navíc chutné jídlo a výborná káva.
Palačinky byly dobré, espresso a jablečný mošt taky. Servírka roztomilá. Karty berou. Mohu doporučit.
Bečov nad Teplou je kouzelné místo.Palačinkárna je skvělá a tvoří tam s palačinkami zázraky,káva skvělá,milí lidé.Prostě název mlsný medvěd je na místě.
Útulná kavárna s atmosférou, výborné slané palačinky i káva a velmi, opravdu velmi milá obsluha👍
Palačinky výborné,ale raději vyčkat až když není narváno😀
Skvělá atmosféra a ještě jsou šetrní k přírodě. (Fairtrade, bez palmového oleje, vegetariánská, bez klecových vajíček) ♥️
Nejlepší palačinky co jsme kdy ochutnali, k tomu výborná domácí limonáda a korunkou tohoto podniku je milá obsluha.
Obsluha z jiného světa - zlata mladá slečna. Dali jsme si palačinky a zmrzlinu i kafe - vše super.
Příjemné rodinné prostředí s obsluhou. Palačinky a káva naprosto luxusní. Kam se hrabou takové kavárny ve větších městech.. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Příjemná obsluha a především široký sortiment francouzských palačinek - jak sladkých, tak i slaných. Prodej originálních suvenýrů.
Po dlouhé době zase jedna příjemná návštěva. Výborné palačinky, čaje a vůbec celkově příjemná atmosféra
Všechny zaměstnance jejich práce baví, výsledkem je jednoznačná spokojenost hostů. Doporučuji!
Pokud chcete ochutnat nejlepší zmrzlinu a chesecake svého života můžete si zajít k mlsnému medvědovi:) také personál byl neskutečně milý a atmosféra tam také byla 12/10!!
Nejedl jsem špenát.... To se změnilo když jsem si dal odvážně špenátovou palačinku od té doby jím špenát furt,ale musím jíst i jiné palačinky protože jsou taky výborné a né jenom palačinky vše je OK a super.
Velký výběr palačinek. Vynikající
Trochu chaos, ale jídlo dobrý
Jsme velmi spokojeni, palačinky, obsluha i výtvarná výzdoba výborné :)
Příjemné prostředí a obsluha. Výborné palačinky a poháry.
Skvělé palačinky, příjemné prostředí, milá a vstřícná obsluha. Cíleně se sem vracím
Skvělé palacinky na slano i na sladko. Výtečná káva a velice příjemné posezení. Děkujeme
Palačinky 🥞 moc dobre mají i sladké i slané, obsluha příjemná všechno v pořádku. 😀
Výborná obsluha palačinky luxusní doporučuji za návštěvu fakt pecka
Děkujeme za skvělé palačinky a ještě lepší obsluhu.
Děkujeme za vaší Láskyplnou kavárnu :-)
Skvělé kafíčko, výborné jídlo 👍 super zmrzlina, ochotná obsluha🙂 takové zastavení vždy potěší ❤️
Příjemná atmosféra, na zahrádce si můžete vychutnat skvělé sladké nebo slané palačinky:)
Báječná obsluha, výborná káva a skvělá polévka. Mohu jen doporučit!
Úžasné místo, skvělé palačinky a domácí limonáda, obsluha s milým úsměvem a to kafe, no prostě jedna báseň!!!
Palačinky nebyly špatné, ale zároveň nic kvůle čemu by se člověk vyloženě vracel.
super místo včetně možnosti parkování v centru, přístup paní domácí, skvělé palačinky i káva
Krásné posezení , výborné palačinky a milá obsluha+ drobná řemeslná tvorba
Skvělá kavárnička se skvělými palačinkami! Široko v okolí nic tak skvělého nenajdete!
Výborné palačinky domácí výroby a velmi příjemná obsluha
Super obsluha, výborné palačinky. Doporučuji ochutnat slané verze.
Zmrzlina nic moc (velká porcí jako jinde malá) káva dobrá.
Kvalitní káva, výborné palačinky, příjemná obsluha.
Super obsluha, příjemné prostředí a výborné jídlo i káva.
Dobré palačinky s velkým výběrem.
Skvělé vše,obsluha velmi mila👍👌😁🙏
Nejlepší kavárna, domácí zákusky a TOP zmrzlina 👍
Nápadité palačinky, slané i sladké náplně. Příjemné místo.
Skvělý personál a výborná domácí točená zmrzlina 😋
Výborné palačinky a v apartmánu, který pronajímají, je velmi útulno.
Skvělé jídlo, káva i dezert a navíc vzorná a hezká obsluha :)
Velmi příjemná obsluha a výborné palačinky
Úžasní lidé, milé prostředí, ochota, prima ceny...prostě skvělá dovolená
Super, výborné a úžasná obsluha! 🙂
Vynikajici polevka a slana palacinka za rozumne penize.
Zákusek a zmrzlina vynikající. Obsluha milá. Doporucuji👍👍👍
Vynikající zmrzlina, moc milá obsluha
Příjemné místečko s vynikající obsluhou!!!
Pecka! Neváhejte navštívit!
Cukrárna s prodejnou pěkných skleněných suvenýrů.
Jo. Super věc. Obsluha i palačinky
Super 👍 výborná káva a usměvavá obsluha
Skvělé jídlo, moc milý personál. 😀
Pecková zmrzlina. Extra milá obsluba.
Výborné palačinky a čaje.
Výborné kafe i palačinky.
Skvělá domácí zmrzlina
Bez palmového oleje.😎
Dobrá domácí zmrzlina 👍
Paráda
Krásné místo pod hradem ***
Úžasná zmrzlina:-)
Milá obsluha
Vynikající!
Pokud někdy navštívím Bečov nebo projedu kolem, toto místo musím navštívit. Vysoká kvalita domácí výroby. Služba je chaotická bez možnosti platby kreditní kartou, ale stále stojí za to. 100% doporučuji rodinám nebo komukoli, kdo má rád dobrou kávu a něco sladkého.
Velmi pěkná malá kavárna. Milý a přátelský. Servis. Domácí koláč chutná velmi, velmi chutně. Toto místo mohu jen doporučit.
Káva fajn, obsluha veselá a milá, ale nejlepší je dort (jako od maminky). Kdybych mohl, dal bych 6 hvězdiček.
Opravdu výborná káva, milý a příjemný číšník. Možnost platit eury i českými korunami.
Výborná káva a dezerty ;)
Příjemná obsluha a dobrá atmosféra.
Dal bych mu i hodnocení 6. Nejen za velmi dobré palaciny a přátelskou obsluhu, ale i za filozofii dodržování fair trade, nepoužívat palmový olej a velmi kreativní popis alergenů v jídelníčku. Mocca káva je zde také vzácná :).
Rychlé, pěkné a chutné
Rychlé, krásné a chutné!
Malá kavárna, útulná a příjemná atmosféra
Velmi roztomilé místo se skvělou kávou. A užil jsem si lampy vyrobené majitelem!
Fantastická hodnota za cenu, super milá obsluha, skvělé jídlo. Nenechte si ujít!
Neuvěřitelně dobrý štrúdl a cappuccino
Miluji toto místo 😘
Přátelské a milé věci :-)
This place is a hidden gem. If you happen to be visiting this little town do not miss to stop by for a snack, coffee or ice cream in here. By far the MOST GENTLE and FRIENDLY STAFF I ever seen in my life (no kidding). I have never seen such a care for something that you do and the lovely treatment they give to every single customer (and I have traveled a lot of countries).
There it goes for those who think CZ has a bad reputation when it comes to hospitality.
Highly recommended :) !
(Přeloženo)
Toto místo je skrytý klenot. Pokud navštívíte toto městečko, nezapomeňte se zde zastavit na svačinu, kávu nebo zmrzlinu. Zdaleka NEJNĚJŠÍ a NEJPŘÁTELŠÍ PERSONÁL, jaký jsem kdy v životě viděl (bez legrace). Nikdy jsem neviděl takovou péči o něco, co děláte, a krásné zacházení, které poskytují každému zákazníkovi (a to jsem procestoval spoustu zemí).
Tam to platí pro ty, kteří si myslí, že CZ má špatnou pověst, pokud jde o pohostinství.
Vysoce doporučeno :) !
Fantastické palačinky a káva. Slana, sladká palačinka, zázvorová limonada a doppio. Skvělá kombinace.
Skvělá atmosféra, přátelský personál a ÚŽASNÉ palačinky. Sladké, slané, vše možné jako poleva. Obzvláště se líbil ten s bílou čokoládou a kokosem. Žádné palačinky nad 4 eura, možné sehnat levnější.
Top service, very friendly staff, tasty coffee and incredible palačinky and cake. A must-go in Bečov!
(Přeloženo)
Špičkový servis, velmi přátelský personál, chutná káva a neuvěřitelné palačinky a dort. V Bečově must-go!
Fakt fajn. Na kafíčko ideální. Umí ho správně servirovat, není to bohužel samozřejmost. Palačinky výborně. Celkově velmi dobré, milé a přátelské. Vřele doporučuji
Bydleli jsme v bytě nahoře a měli jsme zde 3krát velmi chutné palačinky. Pokaždé jsme měli opravdu přátelské a užitečné služby. Dobrá káva. A majitel vyrábí krásné suvenýry Ledlight. Vřele doporučujeme zastavit se zde, pokud jste v této oblasti.
dobré palačinky, velmi přátelský servis a obchod uvnitř je velmi roztomilý. vlastnoručně vyrobené skleněné věci (ne lapající prach, ale užitečné věci jako hodiny a lampy).
(Přeloženo) Příjemné prostředí, mladý personalní a dobrá káva, zákousky
(Původní)
Prijemne prostredi, mlady personaln a dobra kava, zakusky
Nejlepší palačinky vůbec - sladké nebo slané, milovali svou kávu, milí majitelé a rychlý personál, spousta vegetariánských možností. Nezbytnost při návštěvě hradu Bečov.
Velmi pěkná palačinka, příjemný personál, krásná limonáda. Doporučení při jízdě kolem nebo při návštěvě města!
Velmi chutné palačinky v mnoha variacích. Personál byl velmi milý a ochotný.
Dobře. Milý personál
Vyborna obsluha a to sama zmrzlina.fandim Vam.
Jako vždy chutné, velmi chvályhodné
Velmi příjemný personál a dobrá káva a palačinky.
Výborné palačinky, dobrá káva a příjemná a ochotná obsluha 🙂
Mnam! Super palačinky a domácí limonada.
Dobré palačinky
Super obsluha, palacanky a kafe
Hmmmm
Útulné a domácí!
Super.
Je zde fajne
Kontakt
Fotky
Bečov nad teplou
Cappuccino
Galerie café
Jídlo a pití
Menu
Od vlastníka
Penzion „u zámku“
Quesadilla
Street view a 360
Svatošské skály
Vzhled a atmosféra
Vše