Recenzí Plavecký stadion Strakonice. (Sportovní Komplex) v Strakonice (Jihočeský).
Plavecký stadion Strakonice
Na Křemelce 305, 386 01 Strakonice I
Popis
Informace o obchodě Plavecký stadion Strakonice, Sportovní komplex v Strakonice (Jihočeský)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Otevírací doba Plavecký stadion Strakonice
Pondělí
13–20
Úterý
6–7:30
Středa
6–17
Čtvrtek
6–7:30
Pátek
6–20
Sobota
13–20
Neděle
13–20
Populární doba návštěv
Pondělí
13 | |
---|---|
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 |
Úterý
6 | |
---|---|
7 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 |
Středa
6 | |
---|---|
7 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
20 | |
21 |
Čtvrtek
6 | |
---|---|
7 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 |
Pátek
6 | |
---|---|
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 |
Sobota
13 | |
---|---|
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 |
Neděle
13 | |
---|---|
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 |
Recenze Plavecký stadion Strakonice
Skvělé prostředí, báječné koupání pro malé i velké. Jen to občerstvení je na úrovni doby minulé.
Velmi hezký plavečák s bazény pro nejmenší, větší a největší děti a plavecké dráhy. Je zde plno jiného využití třeba jako minigolf, volejbal, fotbal, pinkponk, nafukovací trampoška. Hezky udržovaný areál plný zeleně. Příjemný a ochotný personál. Všem vřele doporučuji navštívit tento plavecký stadion. Vnitřní prostory jsem jen viděl a chtělo by to vylepšit, ale venek super.
Dostatečná kapacita travní plochy s přírodním stínem stromů. 2 dětské bazény pro menší a větší děti a plavecký bazén 50 m. Přijatelné ceny ve stánku, velmi slušný sortiment nabídky pití, jídla a spotřebního zboží, když si něco zapomenete doma. Voda skvělá, čistá i po celém extrémně parném dni, kdy byl dětský bazén neustále plný. Velká spokojenost 😊
Staré šatny, sprchy ještě za socializmu. Ale jinak bazén ujde, je zde sice starý ale je ZDE tobogán.
A update: nově je zde střecha, takže se nemusíte bát že vám doslova střecha spadne na hlavu.
Velký bazén pro plavce, tři pro děti, vše čisté, dostatek služeb a obrovský prostor. Doporučuji!
Moc hezký komunistický plavečák, vracím se zpátky do dětství. Mají tu moc dobré hranolky, jen mě štve, že se tu nedají koupit i plavky. Pro vnoučata tu byla spousta aktivit jako například trampolína a golf, ale nejvíc je stejně bavilo sloupávat dlažtičky. Jen nechápu, proč paní plavčice zakazuje rukávky do velkého bazénu.
Moc hezké koupaliště, hromadu místa na ležení, pěkný velký bazén a dětský také. Dva stánky s občerstvením, při kterých, když je hromadu lidí si počkáte někdy i 30 minut než se dostanete k objednání si, ale to nic nemění na tom, že je to tam prostě fajn:)
Krásný velký areál pro strávení pěkných letních dní s možností nejen plavání a koupání, ale i dalších sportovních aktivit.
Dcera zde byla na soustředění spokojená. Vyžití v areálu velké.
Zeleň, prostor, krásný bazén, možnost jídla. Scházelo mě víc deštníku proti slunci.
Plavecký venkovní stadion indisponuje spousty věcma. Jsou zde 3 velké bazény a jeden malinký pro miminky. Jeden je pro plavce a lidi, který si chtějí normálně zaplavat. Další dva jsou spíše pro děti. Nalezneme v nich tobogány a vodotrisk. Když se člověk nebude chtít koupa je jde spoustu sportů jako tenis, basket, minigolf, pinpong, hřiště s píškovištěm pro děti a mnohé další. Je tu také několik bufetů, tak že na jídlo se nemusí čekat dlouhou dobu. Moc se nám líbilo že věci jsme si mohli uschovat do úschovny. Záchody a spechy jsou zde čisté. Je to největší venkovní areál v Jihočeském kraji.
Hezké koupaliště, hezké prostředí, čistá voda. Nemělo chybu.
Moc pěkné prostředí, teplá voda, sympatický plavcik
Příjemné koupání,vřele doporučujeme.😉👍🤗
Velmi pěkný, rozlehlý plavecký stadion. Tobogán, brouzdaliště, dětský bazén a plavecký bazén. Několik občerstvení. Dětské hřiště.
Dcerám se líbilo. Teplá voda.. krásné prostory okolo bazénu, spousta zeleně.
Udržovaný areál, super voda, sluneční pláž, lavičky, slunečníky k dispozicí
Dost dobré ale menší bazény jsou o trochu studenější než plavecký bazén jinak super na vyblbnutí 😄😄😄
Pro děti super i pro mě teda. Spousta místa na slunci i ve stinu i dál od bazénu. Wc v budově na druhé straně tojky. 2 občerstvení. To u vstupu bych řekla lepší. Mini bazén pro mrnata, 2 větší a jeden na plavání. Trošku me zamrzel vstup na tramposku,ale tak zase malé děti vstup zdarma. Malá pisecna pláž se slunecniky, minigolf. Prostě na cely den super. Parkoviště bez poplatku.
Velmi zajímavý areál, zázemí už trošku zaostalé ale celkově hodnotím kladně. Navštíveno při soustředění vodní záchranné služby v bazéně jsem strávil 4 dny dohromady 12 hodin nemůžu si stěžovat málo lidí příjemné plavání areál dobře vybavený, hřiště a místo na běhání. Bufet dobrý, Dá se tady docela slušně najíst.
Tak tady jsi musím hodně postěžovat . Plavčík chodí do sprch a kontroluje jestli se myjete bez plavek . Je to nepříjemné a navíc je plavčík strašně vulgární alespoň na mladší jedince. Stalo se mi to 2x nikdy jsem mu nic neřekl nebo neudělal jen jednou jsem se ho zeptal jestli je plavčík nebo kdo to je (když jsem tam šel poprvé) osobně doufám že ho vyhodí . Poznáte ho snadně je obéznější postavy a má za to že blond vlasy ale představovat si ho nechci . Omlouvám se za poměrně zvláštní hodnocení ale je to bohužel pravda . Jinak k bazénu je opravdu vyhovující navíc tam tedkon přistavěli vířivku a zrekonstruovali malý bazének (teplý) i tobogán je mám za to že upraven.
Velmi prostorný areál. Super vyžití s detmi, jen vždy trnu kdyz jezdí syn na velké skluzavce, která nemá téměř žádné postranní zábrany. Chtělo by opravit brouzdaliste, kde chybí dlaždičky, ale jinak moc fajn 😊.
Koupaliště je velké, najdete zde 3 bazény , skluzavky do vody, tobogán, velkou travnatou plochu k ležení. Vstupné buď na celý den, vstupné po 15 hod vyjde levněji. U areálu je bezplatné parkoviště. Převlékárny a wc, dva bufety. Areál nabízí i plochu pro frisbee nebo jiné pohybové aktivity. Akorát si zde děti,mladistvé asi hlídáte sami, protože plavčíci ( 4 najednou ) sedí u stolu a povídají si a nebo sleduji telefon. Nepřišlo mi to profesionální. Jinak spokojenost, skvělé koupaliště. !!!
Čisté bazény a prostředí, pro rodinu s dětmi tak akorát. Spousta místa na ležení na travnatých plochách.
Dostatečné občerstvení.
Příjemné prostředí, výborné pivo
Plavecký stadion je super 👌,horší je to ale u občerstvení u venkovního bazénu (když přijedete k venkovnímu bazénu hned na pravo).Museli jsme čekat 30 min než přišla prodavačka. Objednali jsme si hranolky a našli jsme vlas a mrtvou vosu. Zašli jsme za prodavačkou.Okey dobrý omluvila se nám a dala nám nové jidlo. Jinak je vše výborný.
Čistá voda, hlavní bazén opravdu velký, další bazény pro děti, tobogán je mirny, odpočinková plocha super, občerstvení klasicky
Venkovní plavecký bazén vyhřívaný a čistý. K dispozici lehátka. Vyžití i pro děti - dva menší bazény s tobogánem atd. Ovšem příšerné jsou toalety a šatny. Zasloužilo by renovaci. Jinak samozřejmě účel plní. Občerstvení ok, ale stálo by za zamyšlení, zda nezařadit zdravější sortiment - ovocné saláty apod.
Vnitřní krytý 25 metrů dlouhý bazén je často s omezeným rozsahem pro plavání, dále k dispozici malý relaxační bazének. Venkovní areál disponuje třemi bazény (dětský bazén, bazén s tobogánem a plavecký 50 metrů dlouhý) a dětským brouzdalištěm.
Bazén v pořádku jen nefungoval tobogán, ale kdo si jde zaplavat tomu to nevadí. Trochu starší zázemí co se týče šaten, jinak vše v pořádku.
Úžasné místo na schlazení a vydovádění. Děti se tam snadno zabaví a já mám pak volno😉
PS. Máte tam úžasnou cukrovou vatu
Jedno z nejhezčích koupališť v ČR.
Vnitřní bazén je super. Vybavení, ač staršího data, je dostačující a plně funkční. Bufet, ač malý, má velkou nabídku . Organizace bohužel příšerná! Informace na internetu se aktualizují pozdě, pokud vůbec. Na tréninky dětí, které zaberou polovinu bazénu a dělají příšerný hluk, nejsou návštěvníci upozornění vůbec!
Měli jsme rodinné vstupné.. jelikož máme dva kluky, tak šli s tátou do pánských šaten, no a nacpat 3 bundy, 3 boty zbytek věci do tak malých skříněk, nadlidský úkol... Já byla sama a i tak jsem měla co dělat. Ale zaplavali jsme si a proto jsme tam šli. No a nevím jak ostatním, ale nám to na tobogánu moc nejelo.....
Velký rekreační areál s velkým vyhřívaným plaveckým bazénem (50 m) i menším pro děti. K dispozici malý i velký tobogán. Navíc příjemná cena. Parkoviště v blízkosti zdarma, ale hodně plné.
Na docela malém vnitřním prostoru je úžasné vyžití jak pro velké tak i pro ty mrňata 😊. Sauna, velký bazén, tobogán, výřivka krásně prohřátá a brouzdák ve kterém se rádi nahřívají i dospělí.
Rozbitý dlaždičky v bazenech, nepříjemný plavcici a nejvice předražená zmrzlina. Malé porce za mnoho peněz a ještě nastavovane vodou. Voda je v odpoledních hodinách již špinavá.
Krásný plavecký stadion, čistá a teplá voda, tři bazény a brouzdaliště,tobogán a skluzavky. Velké travnaté plochy na ležení, u bazénu i lehátka, 3× občerstvení, minigolf, beachvoleyball, hřiště na tennis a basketball. Můžete si zapůjčit skřínky na cennosti. Wc a převlékárny udržované v čistotě.
Pěkné prostředí příjemné ceny můžu doporučit byl to skvělý začátek dovolené po Jižních Čechách
Bazén na plavání, bazén u tobogánu, který má vražedně mírný skluz...až děti občas stojí :D pak malý bazének s hradem se skluzavkami do vody a brouzdaliště. Dobré občerstvení....je to tam fajn
Doporučuji! ❤️ Bazén je tak akorát hluboký a dlouhý, vyhřívaný a hned u bazénu je nespočet lehátek. 😊
Rozhodně budu navštěvovat častěji! ❤️
Jedno z nejhezčích koupališť. Velká travnatá plocha, spousta stromů, kde je stín. Kdo nechce plavat, může hrat minigolf, šachy...V areálu občerstvení.
Hezký plavecký stadion. Velký 50 metrový bazén, střední a malý pro děti a pro nejmenší je zde malé brouzdaliště, tobogán, dobré občerstvení a minigolf.
+ Velke parkoviště,hned vedle Lidl a dětské hřiště,nájezd pro kočárek a invalidní vozík, žádné turnikety, dobre fény,bufik s občerstvením
- Uvnitř zastarale
Nejlepší místo pro relax, které znám. A to za příznivou cenu.
Výborná cena, stavěli jsme se po cestě Praha - Šumava. Čistá voda, vše levné včetně občerstvení. Věci jsme nechali na dece, nic se neztratilo. Mohu doporučit.
Moc hezký areál. Rozumné ceny. Snad jen mobilní toalety v části u dětských bazénů zhoršily zhodnocení.
Bezvadné místo. Spousta prostoru, skvělé plavání a tobogán pro děti.
Rok 2019 -vstupné 60 Kč, perfektní servis, čistá voda, vyžití pro děti, pro rodiny s dětmi výhodné rodinné vstupné, všechny tipy občerstvení.
Bazen je fajn , jen bych zauvažovala i o novém systému permic, než jen na deset návštěv, jedno kolika hodinovém..... jinak je tu nový odpočivací bazenék a vířivka...
Areál nádherně zasazený do přírody, velké sportovní vyžití a zařízení pro děti.
Voda ohřívaná na 26. Chutné jídlo v bufetu. Úprava zeleně, že si připadáte jako v parku.
Bohužel chybí nějaký solidnejsi bufet, veškeré jídlo v obou bufetech je jednom smažené z polotovarů a parky v rohlíku, lepší se tomu úplně vyhnout.. 😐 jinak klasickej plavecak na pohodu
Krasne prirodni prostředí jen pro me male misto na vykoupání snad větší bazén 🤗
Celkem tri venkovni bazeny. Jeden pouze plavecky. Dalsi dva se skluzavkami. Jen jeden tobogan,ale uplne staci. Toalety i rychle obcerstveni v miste. Lze na multisport kartu.
Pěkné místo, bohužel není možné se dovolat.
Průměrný bazén, potřeba rekonstrukce sprch a šaten... + lepší otevírací doba by se taky hodila.
Super vnitřní bazén, dobrá pára a navíc nově i vířivka. Kromě zastaralých šaten. Jinak super místo..
Venkovní bazény paráda! Zato vnitřní zázemí by chtělo zmodernizovat. Nejhůř jsou na tom šatny a sprchy.
Nádherná voda, příjemné vstupné, slušné zázemí a hlavně hrozně málo lidí ☀️🌞☀️!
Dobrý bazén, byla jsem tam s táborem, hodně místa, bufet.😀
Na plavání skvělé... ovšem mnohdy přeplněný bazén a jedna skluzavka je docela málo... ovšem není to Akvapark :)
Bylo to moc pěkné. Již se těším na příští návštěvu. Za týden.
Na plavání skvělé, sprchy a šatny žalostné, ale odpovídá tomu cena vstupného 45kc/h.
Sauna s bazénem se samostatným vchodem, velmi příjemné prostředí, foto viz STARZ Strakonice.
Občerstvení, posezení na úrovni plaveckého bazénu,tobogán + skluzavky pro děti do bazénu úžasný.
Sauna krásná, skvělý ochlazovaci bazének. Na bazen nechodím, tedy nemůžu posoudit.
Perfektní místo. Čistota, ochota bezvadní plavčíci a veškerý personál. Cenově perfektní 👍👍👍
Dobrý plavecký bazén :) jen je tu více lidí, takže pro kondiční plavání omezenější.
Moc hezky
Velký a klidný areál se třemi různě velkými a hlubokými bazény. Vhodné pro celou rodinu.
To je tak, když se naplánuje rekonstrukce na sezónu.A ty občerstvení jsou jedna velká bída
Spokojenost. Pěkný bazen s vířivkou, parni lázní a toboganem. Ceny rozumné.
Staršíbazén s párou, relaxačním bazénkem a tobogánem. V okolí jsou novější a lepší vodní centra.
Venkovní areál super.Krasny plavecký bazén a pořádají tady parádní závody.Dekuji všem.🐬
Protože je super koupaliště škoda že není v Písku
Je tam opravdu sranda, za skvělou cenu na hodinu a třicet minut
Velký areál, lze být ve stínu, skvělé vyžití pro děti.
Velice příjemné prostředí , pěkné bazény , všem doporučuji.
Udržovaný areál, solidní zázemí, převlékací kabinky jsou už staršího data...
Trošku starší plavecký stadion ale postačuje švů uvelu. Tobogán ujde
Hezké místo pro rodinné koupání. Lidi dost, ale hodně místa k ležení.
Brouzdaliště, bazén pro mladší děti s 4 skluzavkami, bazén pro starší děti se skluzavkou a jeden bazén pro plavce
Starší zázemí, ale plavecký bazén a kvalita vody výborná.
Velmi příjemný venkovní areál pro návštěvu s dětmi.
Super bazén pro celou rodinu, na celý den za pár kaček.
Písek má co závidět.....vše super. Děkujeme
Stary, ale prijemny koupaliste s obcerstvenim a cistou vodou.
Tady se mi moc líbilo a těším se na další koupání...
Nádherna výhřivka a velký bazen na plaváni. A navíc tobogán...
Nejlepší stadion, jezdíme sem z Písku, kde je stadion ve špatném stavu.
Celé léto jezdíme na plavečák do Strakonic, je to tu bezvadný
Koupani super,ale v bazenech sem tam chybi kachličky.Tak jsem si pekne rozriznul nohu.
Přihřívaná voda se spoustou atrakcí a občerstvení v místě.
Jen škoda že to nemáme i v Písku, ve Strakonicích pecka
Ano,modernizace by se šikla,ale jinak bezva koupáni......
Jde to, ale je co zlepšovat :-)
Pěkný venkovní bazén. Málo lidí. Pěkné bazény pro děti.
Skvělé!
Pěkný, čistý bazén.
Super plavecka draha; bezvadna virivka, relaxacni bazen a luxus v pare. Doporucuji!!!
Sprchy a skříňky by chtěly rekonstruovat ale bazén dobrý
Maly bazenek, velky bazen, nove virivka. Venku jsou tri bazeny, ale uz jsem tam dlouho nebyl.
Slušný plavecak. Chybí atrakce pro děti.
Skvělé místo pro koupání a oddych, doporučuji!!
Jsem spokojená
Pomalý tobogán a zbytečná pára, jinak super.
Jeden z nejlepších venkovních plaveckých areálů v republice.
Všechno je dobré. Jen dobré. Cena, bazén, personál. Občerstvení tragédie.
Super koupání, ceny uplně v pořádku.
Spokojenost
Hezké prostředí, sluzby bohaté a levné:-)) dávám 1jako ve škole
Renovace se povedla,maly bazen pro deti super,neklouze 🙂 vyrivka taky pěkná
Byla jsem ve Strakonicích poprvé a milé překvapení podle Prachatic super.
Přehledné,dobre občerstvení, levný vstup.
Příjemné prostředí v létě ideál
Klasika bazén, splní vaše nároky.
Lepší než Písecký bazén...
Dobre parkování výborné prostředí na relax s rodinou
Super voda a příjemné prostředí.
Plavat tam jde. Tak co víc chceš?
Velmi prijemne straveni celeho slunneho dne ve venkovnim atealu i s malymi detmi.
Koupání pro všechny, dobré občerstvení.
Super místo pro rodiče s dětmi...
🎉✌️🤪🤣
Pohoda, klídek, málo lidí, velká louka....
Krásné koupaní pro všechny generace.
Standardni tuctovy bazen, rozsireny o malou virivku a brouzdaliste s teplou vodou
Dobre misto na relax i sport.Dobre zazemi a uhazejici sluzby.
Retro ale čisto a příjemno.
Perfektní, i když občas miliony lidí.
Patří k tomu lepšímu u nás 😎
Super koupačka a dobré občerstvení 😉
Super, akorát se zdála ředěná kofola
Udelat rekonstrukci, vyndat pisek a kaminky z bazenu a je to tu top !
Fajn plavecký stadion. Interiéry trochu zastaralé.
Super venkovní bazén
Pěkný čistý areál
Hodně bazénů pro děti 👍
Moc pěkný plavecký stadion
Paradni koupani ale kolikrat je tam preplneno
Pekny tobogan. Maji tam galerii pro divaky.
Venkovni bazén super, občerstvení tragédie.
Turnaj ve vodnim polu :-), bazen maly utulny vcetne obcerstveni...
Je to tady opravdu moc krásné
Žádná negativa jsem nenašel
Krásné prostředí, bezva koupání.
Vše v pořádku.
Příjemný venkovní bazén
Moderní design nově oparaveno
Doporučuji dopolední hodiny.
Krásné prostředí...soukromí
Doporučuji levné vstupné
Paráda hlavně obsluha.
Super místo pro rodiny s dětmi
Nej koupaliště
Skvělý venkovní areal
Dostatek místa na opalování
Trávime tu léto a jsme spokojiní
Pěkný a velký
Těžká práce 😊
Babyplavani je skvělé
Super. Jezdíme s malým
Je to byla zase party
Skvělé!
Výborný pro sport
Průměrný bazen
Super koupališťe!
👍👍👍👍
V létě super😀
Pekny to koupak
Doporučuji
Bezva vyrivka... Relax
Je to tam velmi hezké
Krásné plavání.
Pohodové koupání
Ujde
Oka
Pěkné
Pohyb
Dostačující.
Doporučuji...
Na Strakonice dobrý.
Pohodové místo
Doporučujeme
Vinikající
Zastaralé a špatně udržované, ale pro děti to bylo skvělé... Hodně zábavy... Levné pití a občerstvení
Velmi pěkné jsou bazénky, skluzavka a dostřikovací podložka s hračkami pro miminka v horkých dnech. Chutné jídlo a pivo na obou stáncích. Velmi dobře udržované vnitřní bazény. Vše čisté. Pogratuloval jim!!!
Všechno je skvělé
Skvělá venkovní plocha kolem bazénu
Miliarda místa na lezení, bazén pěkné a čisté, minimálně troje velké obcerstvení, plus další na palačinky apod. Parkoviště taky velké.
Velmi levné, ale často přeplněné a personál se zdá být neustále naštvaný. Chodím sem po večerech. Dobré místo pro trénink pro skvělý kus, pokud vystihnete správný čas.
Je tu velmi málo skluzavek, ale v podstatě je to bazén, takže se nebudu obtěžovat
Toto místo je skvělé! Dobré bazény, plavčíci ve službě, zeleň a zmrzlina.
Za mr super, krásné, velké, pohodové a personal velmi příjemný
Děti jsou jednomyslné: je to skvělé místo, kde můžete strávit horký slunečný den.
Strávil celý den. Moc se mi to líbilo.
Dobré místo k odpočinku v blízkosti bazénu s dětmi.
Super nemám co dodat
Hezke kuppaliste s minigolfem
Opravdu pěkné místo pro odpočinek a koupání
💪💪💪💪👌👌👌👌
Čisté a s mnoha atrakcemi pro děti.
Chlorované plavecak super
Čistě, teplo, tobogán
PĚKNÝ!
Super.
Super ;-)
Dobře
Tip top plavecak
Vynikající
Super
Super
Super
Super
super
Někdy super.
Super
Nádherný areal