Recenzí Veget bistro café. (Restaurace) v Praha (Praha).
Veget bistro café
Restaurace
Vegetariánská restaurace
Snídaňová restaurace
Bezlepková restaurace
Prodejna sendvičů
Veganská restaurace
51, Štěpánská 631, 110 00 Praha 1-Nové Město
Popis
Informace o obchodě Veget bistro café, Restaurace v Praha (Praha)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Otevírací doba Veget bistro café
Pondělí
8–15
Úterý
8–15
Středa
8–15
Čtvrtek
8–15
Pátek
8–15
Sobota
9–12
Neděle
9–12
Recenze Veget bistro café
Vynikající, vynikající, vynikající!!! Veget si nemůžu více vynachválit! Moje nejoblíbenější místo pro zdravý vegetariánský oběd v okolí Václaváku, jsem zde pečená vařená 🫶🏻 Vždy výběr ze tří zajímavých možností, velká či malá porce. Jídla se neustále obmněnují, takže se člověk nikdy nenudí a vždy mají něco nového. Minulý čočkový salát s batáty byla mega bomba 🤤 Milé slečny za barem🫶🏻 Fandím Vám!
Pokud zrovna nemáte chuť na masíčko, tak je veget fajn volba, sice trochu dražší, ale zase za mě kvalitní jídlo: mají tu různé slané koláče, wrapy, polévky atd., ale já sem chodím hlavně na sledké 😁 mají výborné koláče, dortíky a naposledy jsem měla mňam Pavlovu 😊
Je dobre pocitat s tim, ze mist na sezeni je malo, ale jidlo, obsluha i atmosfera to vyvazuji a jidlo se da vzít sebou...
Příjemné místo, trošku malé, ale nakonec i s kočárkem jsme se vešly. Není tam úplně bezbariérový přístup, tuším jeden či dva schody, ale ty jsme v pohodě zvládly. Mají tam teplá i studená jídla, zákusky.. Já jsem si dala bagetu s avokádem a sušenými rajčaty, sebou dva kousky dýňového brownies (aby i manžel si pochutnal) a pro 11 měsíční dcerku to nejdříve vypadalo, že pro ní nic mít nebudou, ale nakonec z kuchyně přišla taková moc milá paní a ta nám nabídla, že by pro malou udělala ovocnou misku, paní se ptala co by mohla a tak dostala plnou misku jablíčka, hroznového vína bez pecek, mandarinky, borůvky, jahody a banány.. a co nesnědla jsme si nechaly zabalit sebou :) takže moc děkujeme za hezké, vstřícné a přátelské prostředí..
Dobrá atmosféra, která dýchá Francouzským venkovem. Výborný jídlo. Mají čistě vegan i bezlepkové option, akorát trochu nedotažené (něco studené, něco malinko bez chuti), ale to člověk rád promine za servis a prostředí. 🙂
Mohu jen doporučit 🍀🌻
Příjemné malé bistro s krásnou přátelskou atmosférou, přikládám foto denního menu ze dne 5.8.2021 pro představu o cenách podniku, moc příjemná obsluha, doporučuji navštívit! :-)
Skvělý podnik poblíž Václavského náměstí. Vždy ráda navštívím, když jsem v Praze. Pokaždé opravdu chutné a zdravé jídlo, příjemná obsluha, zkrátka není co vytknout. 😉
Úžasné místo plné chutných jídel a skvělým personálem!
Vegetbistrocafe je to moje nejoblíbenější vegetariánské / veganské místo v Praze. Několikrát jsem toto místo navštívila a vždy jsem byla velmi spokojená s jídlem, atmosférou a okouzlujícím a útulným prostorem.
Toto bistro mohu všem jen a jen doporučit.❤️
Kontakt
Fotky
Avokádový toust
Cappuccino
Jídlo a pití
Kyš
Menu
Nejnovější
Ovesná mouka
Street view a 360
Videa
Vzhled a atmosféra
Vše