Recenzí AUTOTEP servis s.r.o.. (Prodejna Automobilů) v Teplice (Ústecký).
AUTOTEP servis s.r.o.
Prodejna automobilů
Autoservis
Služby autoklimatizace
Opravna autoskel
Prodej autodílů
Autoopravna
Opravna historických vozidel
Služba tónování autoskel
Odtahová služba
Dubská 1635 415 01, 1 Teplice 1
Popis
Informace o obchodě AUTOTEP servis s.r.o., Prodejna automobilů v Teplice (Ústecký)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Otevírací doba AUTOTEP servis s.r.o.
Pondělí
8–17
Úterý
8–17
Středa
8–17
Čtvrtek
8–17
Pátek
8–17
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno
Recenze AUTOTEP servis s.r.o.
Vynikající servis osobních automobilů všech značek a Typů ,Bezkontaktní myčky + Kartácovava myčka nejvižši kvality, a Prodej náhradních dílů Elit ,Prodej Karavanú,A AUTOBAZAR AUTA-TEPLICE
Trochu tuzex 🤷🏼♀️ za to KVALITA 👍🏻
Výměna rozvodů Octávia TDI - vše OK do druhého dne.
Nejlepší servis široko daleko. Jsou to odborníci, kteří vědí co, jak a proč dělají. Velmi doporučuji
Zajel jsem s drobným problémem bez objednání, vyšli vstříc a během 15 minut jsem odjížděl v klidu s odstraněnou vadou. Děkuji.
Okolní servisy,hlavně ty autorizované SKODA v Teplicích a Mostě by se měli učit jak přístupovat k zákazníkům.
7 let navštěvujeme s audi a4 tento servis a dle mého názoru nejlepsi a nejkvalitnější servis na severu.kdyz chci něco pořádně, jedu sem.
Mohu jen doporučit,auto mi opravili během půl hodiny. Super přístup i jednání. Doporučuji
Dokumentace "před" a "po"...posuďte sami...profesionální přístup dobrého servisu...*****
Kvalita,rychlost,velmi dobré jednání.
Nejlepší odborníci na diesely, nikdo lepší není 👍
Dobré misto
Slušný servis s půjčovnu.
Maximální spokojenost
Super přístup i ceny
Vždycky spokojenost.
Rychl servis. Rozumná cena.
Skvělý servis..🚙🚙
Skvele
Super obsluha a rychlost
Dobrý servis
Nejlepší mechanik, více než 8 let návštěv, pokaždé vše provedeno s odpadními zkušenostmi a rozumnou cenou. Poslední problém s hlukem a vibracemi byl ve skutečnosti přetržený řemen na mé zadní pneumatice.