Recenzí MEGAPIZZA. (Pekařství) v Praha (Praha).
MEGAPIZZA
Vršovická 802/48, 101 00 Praha 10-Vršovice
Popis
Informace o obchodě MEGAPIZZA, Pekařství v Praha (Praha)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Otevírací doba MEGAPIZZA
Pondělí
10–22
Úterý
10–22
Středa
10–22
Čtvrtek
10–22
Pátek
10–22
Sobota
10–22
Neděle
10–22
Populární doba návštěv
Pondělí
10 | |
---|---|
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 |
Úterý
10 | |
---|---|
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 |
Středa
10 | |
---|---|
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 |
Čtvrtek
10 | |
---|---|
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 |
Pátek
10 | |
---|---|
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
20 | |
21 |
Sobota
10 | |
---|---|
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 |
Recenze MEGAPIZZA
Lepší burek dělala jen moje babička 😻 …
Vynikající domácí jídlo! Doporučuji 🥧 …
Nejlepší burek v ČR! Ceny průměrné. Jídlo čerstvé. Milí personál.
Naprosto super možná bych to označil jako gastroporno!
Celkem fajn burek, levny uplne neni, ale nenechte se odradit a zkuste, je chutny.
Skvěle dezerty!!!
Maso s bramborem je top! 👍🏻👍🏻
Jedl jsem pitu a burek, ale tohle je nejlepší, moje žena je obzvlášť potěšena chutí a kvalitou. 👍🏻
Gratuluji!
Co nejblíže k bosenskému burku v Praze.
Prodávají mnoho příchutí. Připraveno přímo tam, před vašima očima.
Měl jsem to potěšení zjistit toto skvělé místo.
Personál je přátelský k rozhovoru. Mluví bosensky/srbsky/chorvatsky a trochu česky. Nejste si jisti, zda mluví anglicky.
Pokud máte rádi balkánská jídla, rozhodně to vyzkoušejte.
Otevírací doba se může časem změnit. Sledujte jejich facebookovou stránku pro aktualizace :)
Nedávno jsem měl to potěšení vyzkoušet burek z Pitterie ve Vršovicích a byl naprosto vynikající! Rozhodl jsem se pro sýrovou a špenátovou náplň a nebyl jsem zklamán. Pečivo bylo vločkovité a dokonale křupavé a náplň byla bohatá a chutná.
Personál v Pitteria byl také velmi přátelský a ochotný, díky čemuž byl zážitek ještě příjemnější. Nakonec jsem nechal svůj burek jít a byl krásně zabalený, takže bylo snadné si ho užít na cestách.
Celkově bych Pitterii vřele doporučil každému, kdo hledá lahodný burek ve Vršovicích. Jídlo je špičkové a služba je vynikající. Nemůžu se dočkat, až se vrátím a vyzkouším další z jejich nabídky.
Skvělé koláče s velmi milým personálem, nabízí autentický zážitek z bosenské kuchyně s různými koláči s masem, špenátem, sýrem a bramborami!
Neuvěřitelně vřelí a přátelští majitelé a jídlo je jako malý kousek domova. Prostě perfektní. Vřele doporučuji, nejsrdečnější přivítání, jaké jsem za 4 roky v České republice zažil. Čistá ljubav!
Všechno je čistá desítka. Vřele doporučuji. Teplý kout Bosny v České republice. ❤️
Není těžké říci, že tohle je nejlepší burek a pita ve městě, dokonce i na venkově, protože žádný jiný neexistuje. Obstáli by však dobře i mezi 🇾🇺 konkurencí. Háček je v tom, že musíte objednávat dopředu - může to být i stejný den jako několik hodin dopředu, jinak pokud se jen objevíte, snadno nic nedostanete. Pokud zavoláte den předem, můžete získat i pitu, která není ve standardní nabídce, jako je ta dýňová.
Úžasná obsluha, rychlé dodání... Bureky byly opravdu chutné, zvláště ty s masem a sýrem. Objednaná baklava a připomněla chuť domova. Rozhodně by měla být jedničkou Burek v Praze .
Skvělý domácí burek a pita! Vždycky mám nejraději bramborovou, ale všechny jsou výborné. Jsem z Bosny a opravdu poznávám pravou chuť pity. Doporučuji 👌
Skvělé, domácí chuť připomínající koláče. Zkoušel jsem burek, sirnica a zeljanica a všechny byly opravdu dobré. Pokud znáte burek a koláče vyrobené na Balkáně, toto místo, kam jít v Praze.
Výborně, gratuluji.
Skvělý burek a sýr.
Nechte tyto leváty s iniciálami, buď závidí, nebo nevědí, co je burek a sýr.
Kdysi vyzkoušené na moři, nyní chytré.
Všechno nejlepší
Pozdrav
Nevysvětlitelně jsem dnes měl chuť na Bureka a povídal jsem si s Pitterií na WhatsApp. O hodinu později jsem si nechal ke dveřím doručit 4 bureky pěkné velikosti. První sousto mě zavede zpět do ex-Yu, jednoho z mých oblíbených míst k cestování. Vrátím se.
Výborný burek. Poslední jsme si dali se sýrem a špenátem, za což jsme byli rádi. Slušná volba, pokud chcete rychlé sousto.
Odličan burek i sve ostale pite!
Great place for trying truly Balkan burek. Super fresh, warm and yummy!
Reasonable prices as well!
(Přeloženo)
Odličan burek i sve ostale pite!
Skvělé místo pro vyzkoušení skutečně balkánského burku. Super svěží, teplý a báječný!
Přiměřené ceny také!
Skvělé pirohy a burek, líbí se mi, že nic není moc mastné, takže je cítit i chuť koláče a nejen chuť oleje, jen tak dál, přeji vše dobré
Tato chuť mi připomněla můj domov, bureky jsou úžasné a personál je tak příjemný.
Úžasný burek a skvělá obsluha od majitelů :) Určitě si udělejte zastávku na nějaký chutný kousek Balkánu přímo tady v Praze!
really good burek, loved both versions with cheese and meat. cant wait for the wolt service!
(Přeloženo)
opravdu dobrý burek, miloval obě verze se sýrem a masem. nemůžu se dočkat služby wolt!
Jídlo je úžasné! Tato služba je vynikající. Opravdu cítíte lásku v každém soustu!
Chutný! 👍🏻
Super chutné bureky, jak se sýrem, tak s masem
Čerstvé a chutné. Pokračuj dál. Doporučeno
Úžasný burek, skvělý personál
Vynikající!
Nejlepší koláče a sudy 😎👍
Nejlepší Burek v Praze!
Nádherný!
Chutný! zbožňuji to
🔥 🔥 🔥
Vynikající!
Kontakt
Fotky
Burek
Jídlo a pití
Menu
Nejnovější
Od vlastníka
Street view a 360
Videa
Vzhled a atmosféra
Vše