Recenzí Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace. (Organizace) v Zlín (Zlínský).
Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace
tř. Tomáše Bati 4091, 760 01 Zlín 1
Popis
Informace o obchodě Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace, Organizace v Zlín (Zlínský)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Recenze Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace
Příjemné a hezké prostředí! Hra Šakalí.léta moc hezká. Pobavili jsme se.
Dnešní představení muzikálu Do naha bylo naprosto perfektní 👍👍👍
V divadle se zastavil čas, stejně tak jako v celém Zlíně. Žádné kluby,burzy, Galerie,výstavy. Úpadek města. Z 90 tisíc 70. Kdo by tam jezdil a hlavně jak? Kongresové centrum byl omyl za miliardu.
Divadlo je skanzen, zavátý čas.
Zlínské divadlo je zkrátka super. Menší problém může být s parkováním - parkoviště naproti divadla je malé, ale v klidu se dá zaparkovat v blízkém OC Zlaté Jablko.
Videli jsme zde krasna dve predstaveni ( Boure, Albion) byli jsme nadseni.Chteli jsme poprat novemu rediteli MgA Josefu Moravkovi uspesnou sezonu, ale dozvedeli jsnecse, ze byl bohuzel odvolan. SKODA! Tak alespon hercum prejme vse nejlepsi v NOVEM ROCE 2023 jsou vyborni.😊👍👍👍Divaci z BRNA.
Šakalí léta - Derniéra - skvělé představení kdo neviděl už neuvidí, může si však vybrat z jiných
Opravdu krásná budova a pódium🤩. Když jsem tam byl tak jsem si říkal ,,WOW tak to je krásná 🏢".
Příjemný podvečer s manželkou na představení na venkovní scéně. Poslední ze žhavých milenců - parádní výkon obou herců. Zázemí divadla(bufet,WC ) čisté a uklizené.Ač kulturou téměř nepolíbený, odcházel jsem nadšený a spokojený.
Kontakt
Fotky
Jeviště
Od vlastníka
Street view a 360
Videa
Vše