Recenzí Čertovy kameny – skalní vyhlídka. (Muzeum) v Olomouc (Olomoucký).
Čertovy kameny – skalní vyhlídka
Jesenická 148, 790 81 Česká Ves
Popis
Informace o obchodě Čertovy kameny – skalní vyhlídka, Muzeum v Olomouc (Olomoucký)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Otevírací doba Čertovy kameny – skalní vyhlídka
Pondělí
Otevřeno 24 hodin
Úterý
Otevřeno 24 hodin
Středa
Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek
Otevřeno 24 hodin
Pátek
Otevřeno 24 hodin
Sobota
Otevřeno 24 hodin
Neděle
Otevřeno 24 hodin
Populární doba návštěv
Pondělí
4 | |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | |
0 | |
1 | |
2 | |
3 |
Úterý
4 | |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | |
0 | |
1 | |
2 | |
3 |
Středa
4 | |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
3 |
Čtvrtek
8 | |
---|---|
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | |
0 | |
1 | |
2 |
Pátek
4 | |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | |
0 | |
1 | |
2 | |
3 |
Sobota
4 | |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | |
0 | |
1 | |
2 | |
3 |
Neděle
4 | |
---|---|
5 | |
6 | |
7 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | |
23 | |
0 | |
1 | |
2 | |
3 |
Recenze Čertovy kameny – skalní vyhlídka
Krásné prostředí a okolí, ale vyhlídka je uzavřena. Je zde restaurace, takže si můžete dat oběd a nabrat sílu na další cestu 😃 Dá se tu i ubytovat 👌
Poprvé na tomto kouzelném místě ve mě zanechal úžasné vzpomínky a určitě se sem ještě někdy podívám . Krásné výhledy po okolí . Pod vyhlídkou restaurace s ubytováním . Vstup na vyhlídku na vlastní nebezpečí ale ten pohled z vrcholku stojí za to .
Tak tady jsem měl fakt strach o svého šestiletého syna. Naštěstí vše dobré dopadlo.
Momentálně není vyhlídka přístupná. Prikladam fotku z minulého roku 👀
Nádherné okolí, bohužel na vrchol zákaz, ale pokud se nebojíte tak se tam dá vylézt ale je to o ústa.....
Vylezli jsme až nahoru, myslím, že to zvládne i méně zdatný turista, zdola to vypadá hůř než nahoře.
Pěkná skalní vyhlídka. Před vrcholem musíte zdolat pár železných schůdků/žebříků, ale výstup není náročný.
Ubytování nevím. Výčepní svéráz. Kafe presso dobré. Okolí překrásné. Tedy minimálně upravené resp. znehodnocené člověkem. Chcete -li i vyplavit trochu adrenalinu, tak vyšplhejte až na rozhlednu. Chce to sportovní obuv.
Krásná vyhlídka po okolí Jeseníků,múžete dojet autem až na parkoviště a dojít asi 200metrů, nebo zvolíte pěší tůru.Parkování zdarma. Múžete dát i něco k snědku a osvěžit se ňejakým mokem .Pěkná trasa je,Kamenný vrch,pak pokračovat na vyhlídku Zlatý Chlum a dále na čertovy kameny.
Místo v přírodě s hezkým výhledem do okolí. Lehký nenáročný výstup vhodný i pro děti (bez kočárku). V bezprostřední blízkosti se nachází restaurace s ubytovnou, dětským hřištěm a vlastním parkovištěm, kam je možné vyjet, pokud se vám nechce šlapat do kopce po svých. V sezóně bývá parkoviště zpoplatněné.
Momentálně je vstup na vyhlídku uzavřen.
Při procházce k tomuto skvostu je možné bezplatně zaparkovat u blízké restaurace a cesta na vrchol pak trvá cca 10 minut. Jedná se lesní cestu zakončenou výšlapem po hraně skály, schodech a lávkách, kde vás jistí jen pár řetězů. Pro někoho by to mohl být určitě adrenalinový zážitek, jelikož se přístup jeví mírně nebezpečně, nicméně při normálním chování (bez vylomenin) je místo přístupné bez problémů a větších rizik. Po zdolání vrcholu se před vámi objeví nádherný výhled do širého okolí.
K vyhlídce se nejsnáze dostanete od hotelu Čertovy kameny, kam můžete dojet po asfaltce. Nebo sem můžete vystoupat za necelou hodinku po turistické značce z České Vsi. Samotná vyhlídka je malá skalní plošina, na kterou se dostanete po skalách za pomocí řetězů a žebříků/schodů. Pro běžně zdatného člověka je to jednoduché, jen je potřeba dávat pozor. Z vrcholu je nádherný výhled do okolí.
Krásná vyhlídka. Doporučuji udělat výlet z Jeseníku, kolem pramenů na Křížový vrch. Odtud přes rozhlednu Zlatý Chlum, Čertovy kameny zpět do Jeseníku.
Skalní vyhlídka úžasná, trochu obtížnější výstup pomocí žebříku a řetězů, ale určitě stojí za návštěvu. Po modré značené se můžeme dostat i pod vyhlídku, kde je další skála, využívaná horolezci jako cvičná stěna i s malým hřištěm zručnosti pro děti.
Nádherný výhled na část Jeseníků (Keprník, Šerák), Rychlebských hor (Studniční vrch) a do Polska (Nyské a Otmuchowské jezero). Výstup na vyhlidku po skále, žebříčcích a za pomoci řetězů. Pod vyhlídkou jsou horolezecké terény. Na místě je parkoviště a restaurace (v době mé návštěvy otevřeno Pa, So, Ne).
Skvělá vyhlídka na skále cestou na rozhlednu Zlatý chlum. Autem lze dojet až k hospůdce odtud cca 50m. Rozhodně stojí za navštívení. Výstup pomocí řetězů a 2 žebříčků, ale není moc náročný, zvládne i trochu zdatnější malé dítě. Výhled impozantní. Místo má své velké kouzlo.
Krásná vyhlídka, náročnější výstup, pro ty co mají závratě, když stojí na židli to moc není🤮 Jako dítěti předškolního věku mi to přišlo v pohodě, teď po téměř 40ti letech mám respekt, byl jsem velice opatrný, kam šlápnout, ať mi nevypadne nic z kapes, kde se čeho chytit, kdyby mi ujela noha🙄 No bylo to zajímavé - průměrný člověk bez problémů zvládne, panuje tam opravdu zajímavá atmosféra, zvláště na vrcholu - stojíte na kameni a ze všech stran je to dolů daleko - divný pocit, ale mohu jen doporučit 👍😀
Velmi dobře přizpůsobené skály tak, aby se na vyhlídku dalo vylézt (řetězy, skoby a schůdky). Výhled je opravdu pěkný. Vyhlídka je ale maličká a když ji někdo hodinu okupuje, nezbývá než vystoupat, pokochat se a zase se vrátit. Kousek od vyhlídky je penzion, kde se dá občerstvit.
Krásné místo v lesích pod rozhlednou Zlatý Chlum. Nečekaně krásný výhled do okolí.
Vyhlídka je jistě nádherná. Byla jsem tam po dešti a opravdu jsem neměla odvahu se "zrakvit", protože "zabezpečení" má svoji éru slávy dávno za sebou. Ale za sucha jistě pěkný adrenalin s výhledem. Budu se muset vrátit :) .
Poradne kameny na prolejzani. Krasne vyhledy do krajiny vsemi smery. Moc se nam tu se synem (6 let) libilo. Vedle jsou super steny pro horolezce. Cesta z Jeseniku po modre je cela v lese, takze ani neni vedro. Nahore nas prekvalila restaurace s detskym hristem a parkovistem, takze se sem da dostat i bez namahy. Paradni rodinny vylet, doporucujem.
Nádherné místo s krásným výhledem. Výstup doplněn o žebříky a zábradlí. Takže s opatrností se na toto krásné místo může podívat téměř každý.
Vyhlídka působila velmi zastarale a nebezpečně,výstup je zatarasen řetězy s nápisem na vlastní nebezpečí,i přesto jsme to s manželem riskli,ale až nahoru jsem to nezvládla bála jsem se,zábrany byly hodně chatrné nedrželi,proto chápu zákaz vstupu, hodně velký adrenalin,ale výhled musí stát zato,ale radši jsme ho oželeli život je nám přednější.
Skalní blok ze ktereho je vidět na Jeseník a okolní vršky. Na vyhlídku vede cesta zabezpečená řetězy. Přístup je z pravé strany chaty Čertovy kameny.
Nečekaně zajímavé místo.Řetězy,žebříky,železné zábradlí.Jen pro odvážné jedince. Ale krásné místo.
Výstup na vyhlídku náročnější ale asi 100 m. Nádherný výhled stojí za to.
Krásné....vylézt nahoru po kamenech s pomocí řetězového zábradlí..super zážitek s bonusem nádherného výhledu...
Krásná vyhlídka, výstup trošku náročnější, ale nic co by se nedalo zvládnout.
Pěkné místo s krásným rozhledem. Měli jsme ho jako zastávku na cestě od Křížového vrchu (sv. Anna) přes Zlatý Chlum na Čertovy kameny a zpět nejkratší cestou k Anně. Cestu zvládl po svých i náš tou dobou 4, 5 letý syn, toho mladšího (1,5 roku) jsme nesli v krosně.
Certovy kameny se nachazi kousicek od parkoviste. Uzasne misto. Vyhled dechberouci. Trosku fyzicky narocnejsi. S malymi detmi bych tam nelezla. Je to docela nebezpecne.
Ze skály je za dobrého počasí vidět na okolní krajinu, na vyhlídku vede pesina z parkoviště u restaurace - Čertovy kameny. Vzdálenost je cca 200m. V zimě by mohlo dojít k namrzání "železných" schůdků, které jsou přímo u vyhlídky.
Krásná vyhlídka ,dobré občerstvení , možnost dojet i autem , ale lepší je krásná procházka
S kočárkem sem nevyslapnete, ale s krosnou na zádech bez problémů. Moc hezká vyhlídka
Romantika jak má být - východ slunce. Dobrý přístup, lehká cesta, cca 1,5 km od čertových kamenů je vyhlídka Zlatý chlum.
Nádherná vyhlídka, možnost vyjet autem až nahoru nebo jít pěšky po příjemné asfaltce z Jeseníku.
Vyhlídka je to pěkná, ale hned vedle je parkoviště, takže docela přelidněno.
Super vyhlídka s adrenalinem.. Se synem jsme zdolali se smíchem a bonus kamínek.
Krásná vyhlídka. Vedle hned restaurace a dobře vaří. Potom procházkou na Zlatý Chlum.
Stačí jen trefit dobré počasí a můžete si být jisti,že to bude prostě parádní výlet. Úžasná příroda, jedním slovem nádhera.
Super vyhlídka výšlap není náročný a je krátký ale výhled stojí za to. Bohužel bylo počasí jaké bylo tak nebylo vše vidět.
Nádherný daleký výhled. Stojí za návštěvu, vylezení na vrchol není náročné, zvládl to i náš šestiletý kluk.
Úžasná, řetězy zabezpečená vyhlídka. Vhodná pro všechny od dětí po seniory. Přitom trochu adrenalinová. Poblíž restaurace.
Nádherná vyhlídka, horší přístup pro méně pohyblivé a menší děti.
Bohužel na vrchol je zákaz vstupu, a je to přehrazeno řetězu. Na mnoha místech je poškozené jištění proti pádu. A některé madla ve skále jsou uvolněná.
Parádní vyhlídka,není pro lidi co mají strach z úzkých chodníků a žebříků zajištěných záchytnými řetězi.🌄🏞️
Moc pěkné místo, velmi rád se tam vracím. Nikdy tam není mnoho lidí a tak je možné kochat se pohledem na krajinu klidně i delší dobu.
Vyhlídka má trochu obtížnější přístup, ale o to hezčí rozhled po krajině za příhodného počasí.
Není vhodné pro menší děti. Vstupné se neplatí, max parkování vedle objektu. Výhled perfektní, pouze pro zkušenější :)
Krásná skála s vyhlídkou. Člověk si tady připadá volně a při západu slunce úchvatné.
Krásné místo s vyhlídkou na Jeseník. Výstup pomocí lan a žebříků stojí za to. Kdo nemá rád výšky, nedoporučuji 😉
Krásné místo. Úžasný výhled. Čistá příroda.
Výlez na kameny je jen pro odvážné, ale vyhlídka na vrcholu za to opravdu stojí, je to nádhera
Krásné 👌. Celkem nenáročný výšlap i v dešti, po ruce jsou řetězy k přidržení :). Nám sice výhled nevyšel, ale věřím, že za hezkého počasí nádhera 😊. Hned vedle je parkoviště a od něj asi 100 metrů kolem restaurace :)
Výhled je hezký, cesta nahoru není nijak dlouhá a ani nijak obtížná, spíš jen lidem kteří se bojí výšek nedoporučuji nahoře je málo místa, a jdete po úzkých kamenech, chvílemi po žebříku nad ničím. Dávejte pozor kde se držíte některé zábradlí není stabilně upevněno.
Parádní výstup s krásným výhledem.
Moc pěkné místečko, skvělý výhled do okolí.
Restaurace na kopečku s venkovním bufetem, který je nyní mimo provoz. U objektu parkování zdarma a menší dětské hřiště s lanovkou pro děti. Přístup k objektu po asfaltové silnici, pro pěší celkem táhlá cesta, při jízdě autem je silnice v některých místech hodně úzká s pohybem chodců.
Super misto ze ktereho je za dobreho pocasi krásně videt okoli Jeseníku
V restauraci milá a rychlá obsluha, jídlo vynikající.
Vyhlídka stojí za zhlédnutí, nevhodná pro zvířata a kočárky.
Super. Jen v zimě velmi kluzké.
Jo a chtělo by to opravit zábradlí.
Zavřeno padají kameny
Naprosto skvělý! V dešti trochu adrenalin po těch kluzkých částech skály, ale výhled za to stál.
Z vyhlídky krásný výhled na okolí, v restauraci výborná káva a palačinky
Boží 😊
Výstup na vrchol je zakázán, přišli jsme o krásnou vyhlídku, snad příště.
Parádní rozhledy, skvělý zážitek z lezení nahoru a ještě lepší směrem dolů :-)
Bylo by to pěkné kdyby se tam dalo vyjít nahoru
Byli jsme až v podvečer,nikde ani noha. Přes den si nedovedu představit míjet skupiny lidí v tak malém prostoru. Na mě trošku adrenalin vylézt až na vrchol. Výhled,ale stál za to. Krása.
Velmi pěkné místo s ještě hezčím výšlapem po skalách (nic pro slabší povahy). Toto místo ani hodně lidí z širšího okolí moc nezná, proto doporučuji kde jen to jde. Po krásných výhledech a eventuálním občerstvení lze pěšky vyrazit na rozhlednu Zlatý Chlum.
Je to krásné místo.Mrzi mně že to české lesy uzavřeli místo toho aby to spravili.☹️
Zajímavé místo o kterém jsme ani nevěděli a našli ho náhodou. Výhlídka je užasná. Je dobré mít vhodnou obuv pokud chcete vylézt až na uplný vrchol. Po skalách a řetězovém zábradlí 😉
Nádherná vyhlídka nad městem Jeseník. Náročný přístup, který stojí za to👍😍
Hezké místo, kras a příroda, škoda, že je přístup na rozhlednutí z vršku uzavřen.
Pěkný výhled, pokud jste spíš jenom na podívání, vyjedete nahoru autem k restauraci Čertovy kameny, jinak nechte auto dole v Jeseníku a dojděte něco přes 2km pěšky po silnici lesem. Od restaurace je vyhlídka cca do 2 minut pěšky. Pokud je méně lidí a jste odvážný pár je to pěkné místo pro nějakou lechtivou fotku :D, ale pozor často jsou tu rodiny s dětmi. Návštěva je tak na 10 minut, pokud ale nespěcháte dá se nahoře posedět i déle. Výhled opravdu daleko.
Krásná vyhlídka. Vstup k nim se nachází u restaurace, kde začíná značená stezka. Výstup nahoru je lehce náročnější, ale dobře upravený a průměrně zdatný jedinec ho zvládne.
Restaurace i Čertovy kameny jsou dostupné nejlépe z Jeseníku po značené turistické cestě.
Pokud spěcháte, nebo nemůžete, dá se k restauraci z Jeseníku zajet autem na parkoviště hned u restaurace. Silnice je ale úzká a velký provoz na ni není možný - pokud potkáte jiné auto, budete muset pravděpodobně couvat.
Z Čertových kamenů je dostupná rozhledna Zlatý Chlum.
Krásný výhled a dnes super počasí
Super výlet zážitek i pro děcka,možnost občerstvení a menší hřiště s houpačkami a nádherná příroda ....děti tam chtějí každý víkend
Úžasný výhled a super místo pro horolezce :-)
Krásný výhled 👌 malého sem nesl v náručí. Dolů to šlo hůř, není tam pevné zábradlí, ale řetězy ... a jak se není čeho pořádně chytit tak mi to přišlo trochu o hubu. Nicméně to nic nemění na tom že tam bylo krásně. 👍🙂
Super místo parádní výhled
Kdyz uz jsem tam dosla i ja, ktera neni schopna v druhem patre umyt okna zvenku, protoze se boji vysek, tak to uz je co rict. Pocasi pralo, skoda, ze chaty jsou otevreny jen kolem vikendu. Super prochazka
Tohle se nedá popsat, tohle se prostě musí zažít. Všem doporučuji. V blízkosti je i rozhledna Zlatý Chlum, která stojí také za shlédnutí. Dole v městečku zajímavé muzeum veteránů.
Bohužel momentálně je vyhlídka uzavřená kvůli pohybu skály.
Moc pěkný výhled, dá se tam jít celou dobu po silnici nebo můžete jít lesními zkratkami, pár metrů od vyhlídky je restaurace, kde se můžete občerstvit. Můžu jen doporučit
Přestože to není vysoko, je odtud krásný výhled. Jen úplný závěr není pro lidi trpící závratí.
Skvělá procházka, Relax, krásný vzduch,...
Není to úplně moje oblíbené místo. Člověk sem jde celkem kus a čeká tu pouze jedna menší skála s vyhlídkou. Samotná vyhlídka na max 5minut.
Zajímavější ale je sejít pod skaly, kde jsou lesní hřiště pro děti a stěna se hojně využívá k lezení, zde už se ten čas tráví lépe
:)
Hezký výhled do okolí. Poté, co jsem viděl dvě turistky vracet se z poloviny výstupu na skálu zpět dolů, tak to asi není pro každého. My to s dětmi zvládli bez problémů, ale člověk musí být opatrný.
Moc pěkné místo. Doporučuji!!
Krásný výhled😊,středně těžký výšlap. Dá se pak vyšlapat na Zlatý Chlum ale chce to trekové botky. U Čertových kamenů se dá slušně najíst za mírný peníz. Doporučuji pokud jste v okolí.
Krásne výhledy,cesta po zebricich jen s dobrou obuvi,není vhodné pro ty,kdo nemaji rádi výšky.Prilehla chata nabízí ubytování i jídlo,příjemné prostředí.
Pěkný výhled do okolí
Kdo se boji nesmi na kameny. Kdo ne je vitan.
S výškami se až tak moc nekamarádím, ale tady jsem nemohl chybět. Dostatek stupů pro nohy a řetězů i madel pro ruce, to všechno dává jistotu. Když k tomu připočteš ty nepopsatelné výhledy do krajiny, tak zjistíš, že to všechno stojí za to se sem vrátit, a možná ne jednou. Fakt, nekecám.
Horolezeckému spolku, jenž zajistil cestu na vyhlídku Čertových kamenů pomocí žebříků, želez a řetězů patří veliký dík. Parádní cesta na úzký vrchol skály, kam by se člověk bez jištění neodvážil je tak přístupná i dětem. Výhledy jsou krásné!
K místu se dá dojet autem, takže se stovky rádoby turistů v žabkách škrábou nahoru, kde pak není k hnutí. Doporučuji se sem vydat mimo sezónu.
Krásné výhledy a při slunečném počasí nádherné západy slunce. No a pak i možnost občerstvení na chatě u p Bašiče
Vyhlídka odvážně situovaná na temeni vysoké skály. Přístup po železných lavkách a žebřících je určen pro osoby, které se nebojí výšek. Na skalách jsou horolezecké terény. U skal najdeme restauraci.
Krásně nebezpečné místo.
Krásné místo se super skalní vyhlídkou. Kousek od kamenů suprová hospůdka s výbornou kuchyní a hodně dobrými cenami. Obsluha je velmi milá a rychlá . Mohu vřele doporučit návštěvu :-)
Krásná vyhlídka, pro někoho, kdo má strach z výšek i docela adrenalin. Určitě doporučuji. Autem se dá vyjet až na parkoviště a odtud je to minutka chůze. Poté doporučuji na rozhlednu, ale to už procházkou bez vozu! Vyhlídka je zdarma, rozhledna se platí.
Vzhledem k tomu že jsme šli obklikou po červené nejdříve na rozhlednu, pořádně jsme si šlápli. Samotné čertovy kameny jsou hezká vyhlídka na okolí. Jen nás trochu mrzelo, že restaurace byla zavřená.
Není vhodné pro malé děti do 5 let. Nahoře úzká vyhlídka. Při větrném počasí dítě může mít velký problém.
Velice krásná vyhlídka.
Opatrně před vyhlídkou pro některé osoby a děti poměrně složitý výstup!
Nádherný výhled 👍😄
Pořád neokoukaný pohled do krajiny, obzvlášť, když tam nejsou davy. Pouze pro silné povahy, obzvlášť, když se podíváte na čem a jak horní viklany stojí. Pak výborná Držková polévka v hospůdce.
Krásná vyhlídka v nádherném prostředí i s trochou dobrodružství.
Krásná vyhlídka, pěkný výšlap nahoru na skálu. Všechno pěkně udělané. Je tu i možnost občerstvení
Překrásná vyhlídka do údolí Jeseníku. Náročnější výstup na skalní výběžek.
Krásné místo! Trochu nebezpecne a divoke! Ale tak krásné, ze jsem byla požádá na stát se ženou mému muži ❤️ tak sem se radi vratime 😊
Hospůdka v pohode, sice něco ve stylu Snezenky a machri😘ale to jídlo bylo velice chutne, dcera si dala kynute knedlíky - vřele doporucuji😀posezení i před hospudkou, je tam i velké parkoviště. Je tam i menší dětské hriste😀😀
Krasne vyhlídkové misto. A je tam i příjemná restaurace, super obsluha, vynikající jídlo i cena. Krásně strávený den.
Nádherná příroda všude okolo a v cíli pěkné lanové centrum pro děti i dospělé. Bohužel v restouraci nad lavinovém centrem právě brousily podlahu-tak bylo zavřeno.
Parádní vyhlídkové místo. V blízkosti je restaurace.
Jedna z nejhezcich vyhlidek, na ktere jsem kdy byla. Podobne kameny v okoli neuvidite, proto vypada trochu jako zjeveni. Vystup je zajisten retezy a kovovymi zebriky. Zvladli jsme i s detmi (4 roky a 1,5 v nositku). Vyhled skvely. Pod vyhlidkou jsou k vyzkouseni lesni nizke lezecke prekazky. Prilehla hospoda je celkem uchazejici a maji detsky koutek a take hriste.
Krásná vyhlídka. Trocha lezení, pěkné okolí, přístřešek na přespání u skály, ochotný pan majitel v chatě u skal. Dobré pivo
Úžasné místo, s naprosto božským výhledem a velmi zajímavým a trošku adrenalinovým výstupem.
Pekne místo, s detmi pro odvaznejsi
Škoda, nemohli jsme až na horu, byl zákaz vstupu.
Perfektní vyhlídka, bezpečný výstup.
Nádherný klenot schovaný v přírodě. Krásný skalní útvar a moc hezký výhled. Stoprocentně stojí za návštěvu.
Nejlepší výhledy jsou, když je slunečno. Všude nádherná příroda. Je super spojit to s výšlapem na Zlatý Chlum.
Jeseníky navštěvuji mnoho let, ale Čertovy kameny stojí za to. Sice méně známé, ale o to zajímavější.
Nádherny vyhled do okoli...doporucuji !!!
Krásné místo, krásně rozhledy, trošku adrenalinu při výstupu na vyhlídku, ale super.
Nádherné místo. Super výhled.
Pěkné místo,krásný výhled.
Krásné, stojí za návštěvu.
Zajímavé místo, krásná vyhlídka. Jen škoda že ten lanáček pod skalou je v takovém stavu :(
Pěkné hřiště pro Radanku a říká nejlepší je lanovka 👹
Krásný výhled, ale náročnější sestup než výstup.
Nejlepší borůvkový knedlíky🥰, a hustá skalní vyhlídka.
Čerta jsme nepotkali
Vyhlídka skvělá, pokud jste nahoře sami jako my - paráda! Zvládli jsme i s tříletou dcerou.
Nádhera, ale v únoru bez sněhu 🙄😏
Hezká vyhlídka do okolí. Trošku horší přístup na vrchol.
Paráda, škoda, že se nesmí nahoru.
Pěkný šutr.
Krátká procházka od parkoviště, ale nádherný výhled na okolí směrem k Jeseníku. Doporučuji všem.
Krásný výhled. Ale lidi co tam chodí by neměli přeceňovat svoje schopnosti výstupu.
Vyhlídka ze skal je vynikající, co se ale týká chaty, vybevení a chování personálu, tak tam se čas zastavil v 70. letech minulého století.
Pěkná dobře dostupná vyhlídka s malebným výhledem na jesenickou krajinu i část samotného města.
Úžasný výhled, s trochou opatrnosti to zvládnou i menší děti
Krásný skalní útvar nad Jeseníkem, vychozi misro pro cyklostezky na Rejvíz, či Studniční vrch
Trochu strmá cesta, ale dá se v pohodě vylézt. Je tu pěkný výhled až do Polska.
Pěkná ferrata s vyhlídkou. S dětmi bych sem nelezl. Ale můžou s někým počkat dole. Je to jen kousek.
Dostupné pěšky i autem, nádherný výhled na Jeseník i směr do Polska
Příroda za pět hvězdiček:) v místní restauraci obsluhuje zřejmě mokem unavený čert...
V zimních měsících poněkud obtížnější přístup :-)) Jinak nádherná ferrata a ještě krásnější výhled z této skalní vyhlídky.
Pěkné skalky, dá se i lézt. Kousek od skal je hospůdka, kde se dá dojet autem. Čepuje se plzeň.
Krásné místo, jen brát sebou větší děti. Leze se část po řetězech
Pěkný výhled do krajiny, stojí za to překonat strach a výlezd až nahoru
Krásné místo na ktere se místy dosti špatné leze. Výhled he zde ale hezký.
Pro hodně odvážné....
Ale krása..
Příroda nádherná, občerstvení Super, čistý vzduch je to v lesíku ideální po všech stránkach
Krásně výhled
Krásná vyhlídka, s malými neposedy může být nebezpečné 😉
Místo s bajecnym výhledem na západ či vychod slunce tu stojí za to ❤
Nedaleko parkoviště
Není bezbariérové
Krásný výhled
Moc krásné místo, pěkný zážitek, doporučuji...
Luxusní vyhlídka do okolí která byla kráskou odměnou za poctivý výšlap z údolí 🙂
Malinký adrenalin,stalo to za to....vyšlo počasí
Krásná vyhlídka kousek od parkoviště parkovné 70 kc
Obyč hospůdka ,majitel vstřícný.klidne místo na výlet.
Nádherné výhledy všude kolem, pěkné zábradlí a schůdky.
I po desítkách let co jsem tu byl naposled, nezměnily Čerťáky svůj půvab.
Hezká vyhlídka a také posezení v zahrádce přilehlé restaurace , obsluha v poho.
.
super místo pro každého, kdo se nebojí výšek.
Jedna z nejhezčích vyhlídek!
Vždy paráda. Místo kam člověk s chutí vyleze znovu a znovu.
Parádní výhled do krajiny. Super skaly.
Tohle místo vás nadchne. Výstup je trochu adrenalin, ale výhled stojí za to!
Krásný přírodní úkaz pro zdatné a odvážné jedince.
Krasny vyhled s mirnym adrenalinovym vystupem na vrcholek.
Další ze skvělých míst v Jeseníkách přístupné skoro každému.
Dechberoucí výhledy do krajiny z vyhlídky, která je snadno dostupná.
Krásný výhled pěkná projížďka a příjemná obsluha v hospůdce
Krásné místo. Nádherný výhled do kraje.
Ty řetězy vam zajistil můj dědeček.
Krásná vyhlídka,pro malé děti ne úplně vhodné
Krásný výhled
Pekny výlet,na kameny určitě jo,ale ne pro děti.
Krásné místo. Restaurace a v blízkosti skalní útvar s vyhlídkou.
Když zrovna nepanuje okolo mlha, vyhlídka je to hezká. 🙂
Krásná vyhlídka s výhledem na Jeseník a okolí...a kousek od Zlatého Chlumu....
Hlavně opatrně.. dva kroky vedle a seš tutenamen.
Krasna priroda, hezka prochazka lesem a po skalach
Super výhled, ráno ještě bez lidí ...
Moc zajímavé skalní místo s pěknými výhledy
Krásné prostředí
Nádhera trochu drsný výstup, ale jde zvládnout.
Místo super , ale hotel velké retro doba Svatopluka Kuřátka
Krátký ale vydatný výstup na skály po zebrikach.
Krásný výhled do okolí a cesta nahoru jako pro horolezce dobrý
Super retro, výborná plzeň a slušně jídlo
Uměřený adrenalin i pro starší a pokročilé
Trochu těžší trasa, ale skutečně to stojí za to!!!
Super místo, krásný rozhled. A docela adrenalin.
Nadherna vyhlidka na Jesenik nad restauraci ve ktere vari otresne jidlo.
Nádherné místo, úžasné výhledy, přírodní památka
Vari čertovský dobře zvláště vepřové kolena
Krásná vyhlídka. Nevhodné pro malé děti.
Pekny vystup jen ty retezy by chtelo uz trochu poopravit
Lehce dostupné místo s pěknou vyhlídkou
Snadno dostupné, překrásné výhledy.
kopec hafo ale výhled bomba 😍
Pěkné místo
Pěkné a zajímavé, vřele doporučuji.
Super výhled, příjemná cestička 👍
Krasa, dobrodruzny vystup, jen pro deti tak 5+
Paráda.
Krásný výhled který za to stojí
Krásný výhled na Jesenik
Super doporučuji všem. Pohoda. Super obsluha
Nádherné místo, skvělá obsluha.
Krásná vyhlidka, pěkné pocasi, super
Výborná čokoládová zmrzlina.... mňam
Super vyhlídka. Výstup pomocí řetízků 😱.
Parádní prostředí a pěkná vyhlídka.
Moc hezke, navsteva urcite stoji za to.
Pro lezce...a starší děti...
Moc pěkný výhled.
Krásná vyhlídka. Do hospody nee...
Krásný výhled, příjemná hospůdka
Super výhled, velmi dobrá restaurace.
Dobrá kuchyně. Nádherná krajina.
Skvělé misto
Krásný výlet
👍👍🧗♂️
Krásné úžasné přírodní
Super výhled do krajiny.
Skvělá vyhlídka a výstup pro rodinu
Nádherná vyhlídka,úžasný zážitek
Nádhera 21.5.2018
Nádherná podívaná.
Hezká vyhlídka🌻, hezký výhled🌞
Nádhera a pěkný zážitek
Krásná vyhlídka
Krásná vyhlídka, restaurace průměrná
Nádherné místo
Fakt nádherný výhled!
Velmi pěkné místo.
Super zážitek
Krásné místo!
Super místo na výlet s rodinnou
Pěkný výlet 😊
Krásná vyhlídka a lehce adrenalin
Krásné místo a ten výhled🌄
Doporučuji všem.
Super výhled po okolí 🤗
Stojí za návštěvu.
Krásné místo...
Moc lidí, neupravené okoli
stoji za návštěvu
Úžasné místo ☺️
Bylo to skvěle
Krásné skalni útvary
Skvělá kuchyně
Pěkné
Výborný adrenalin
Super výlet.
Nikdy více 😆 trpím závratí
Nádhera.
Úžasné!
Výborné borůvkové knedlíky
Krásná vyhlidka.
Masakr!!!
Moc krásný výhled
Krásný zážitek 🙂
Nádherný výhled.
Krásný výhled
Krásný výhled
Pěkné
Super pro kamzíky
Krásný výhled.
Úžasné
Krása
Krása
Pěkný
Krásná vyhlídka po okolí
Překrásné
Krásný výhled...
Krásné výhledy
Turistická pecka
Peone vyhledy
Nádherný výhled
krásné místo i výhled
Rodný kraj
Stojí to za to sem zajít
Nádhera 👍👍👍
Super výhled
Super vyhlídka!
Krásná vyhlídka
Nádherná vyhlídka 😀🌞
super vyhled
Krásné místo.
Krásná vyhlídka 😉
Super místo
Krásná vyhlídka
Krásné místo...
Krásné misto
Doporucuji
Pro odvazne
Krásná vyhlídka
Krásné místo
Krásné místo
Je to pěkné dobrodružství, když máte přátele s horolezeckým talentem a vybavením pro tento sport. Každý, kdo si tuto stěnu vyzkoušel, bude na výlet ještě dlouho vzpomínat. Doporučuji.
(Přeloženo) Krásné místo par kroků od restaurace. Skalní útvar stojí za návštěvu. Je volně dostupný a nabízí krásné výhledy do okolní krajiny. Po zdolání žebříku a pár schodů se vám naskytne dech beroucí výhled. Výstup poněkud náročný ale dá se zvládnout. Doporučuji navštívit i rozhlednu Zlatý Chlum a lázně Jeseník.
(Původní)
Krásne miesto par krokov od reštaurácie. Skalný útvar stoji za návštevu. Je voľne dostupný a ponúka krásne výhľady do okolitej krajiny. Po zdolaní rebríku a zopár schodikov sa vám naskytne dych berúci výhľad. Výstup trochu náročný ale dá sa zvládnuť. Doporučujem navštíviť aj rozhľadňu Zlatý Chlum a lázne Jeseník.
Velmi zajímavé místo. Skvělé výhledy z vrcholu.
Cesta vedoucí na vrchol je bohužel trochu zchátralá a je oficiálně uzavřena. Na parkovišti před vchodem je restaurace.
Pěkná tahanice zajištěná řetězy a velmi pěkná vyhlídka, když je dobré počasí. I když tudy často chodí lidé s malými dětmi, Teufelsstein pro ně není vhodný. Cesta na vrchol je velmi exportní.
Co mě tradičně štve, je fakt, že informační tabule jsou pouze v češtině. Nejsou v zemi žádní překladatelé? Zvlášť když jsou loga Euroregionu neustále vidět :/
Výstup se stává nebezpečným, když prší, a absolutním tabu během bouřky. Měli byste pít vodu z pramene poblíž, na hlavní cestě před chatou. Chutné, osvěžující, zdravé ;)
Miła wspinaczka zabezpieczona łańcuchami, a przy dobrej pogodzie wietrzny i piękny dot widokowy. W sezonie spotyka się tu regularnie osoby z małymi dziećmi. Moim zdaniem to dość lekkomyślne. Ještě chvilku...
Przy deszczu szybko będzie nieprzyjemnie ślisko, podczas burzy absolutny zakaz (biją tu pioruny). Ostatnie metry są mocno wyeksponowane.
To co mnie regularnie u sąsiadów irytuje, to tablice informacyjne wyłącznie po czesku lub ze zdawkowymi dwoma zdaniami na krzyż w innym języku. Brak tu dobrych tłumaczy? Zwłaszcza gdy widnieją loga UE czy Euroregionu, jest to żartem.
Przed chatą, przy głównej drodze warto spróbować cudnej źródlanej wody.
Pohádkové místo. Jen nezapomeňte těsně před restaurací odbočit vpravo a jít po cestě, která vede přímo ke vchodu k ďáblovu kameni. Nejsou tam žádné viditelné značky. Samotné lezení po skalách nevyžaduje žádné větší úsilí. Bez problémů se dovnitř dostaly i ty nejmenší děti kolem 4 let. Nebudu se zmiňovat o rodičích, kteří tam vstoupili s dětmi v náručí. Pohled na vrchol hory je krásný. Musíte vidět, a pak je tu Zlatý Chlum. jen v klidu, 30 minut do kopce.
Pěkné místo, krásné výhledy.
Bohužel výstup na samotný vrchol byl zakázán – jištění bylo poškozeno a raději jsme to neriskovali.
Navzdory tomu je to stále velmi pěkné místo 👍
Skvělé místo! Na chvíli oddechu v kteroukoli roční dobu. Velmi dobrý přístup z Jeseníku a trochu náročnější z českého venkova. Před vstupem na zlatý kopec si zde můžete odpočinout. Nedaleko (cesta z Jeseníku) je pramen s čistou horskou vodou. Hned u kamenů je přístřešek, kde se nedoporučuji zdržovat, proto si vezměte zásoby s sebou.
Upravit
O víkendech je placené parkování 50 PLN/den
Krásné výhledy z nástupiště jen pár kroků od parkoviště, a to je důležité pro lidi, kteří z různých důvodů nemohou chodit na dlouhé procházky.
Pěkná základna, restaurace, ubytování v jednom Blízko turistické atrakce, jeskyně, skanzeny, muzea, stezky, jezera Krásný výhled do údolí z vrcholu za hotelem
Vysoká a vyvinutá skála. Z vrcholu je parádní výhled :) Další velkou výhodou je možnost dojet skoro až k vyhlídce autem. Doporučuji každému, kdo umí lézt po žebříku :)
Adrenalinova vyhlídka, zvlaste kdyz fouka.
Rozhodne stojí za navstevu.
Restaurace u vyhlídky má v děloze zavreno.
Krevní tlak spěchající pohled. Zvlášť když fouká vítr. Skvělé, stojí za návštěvu.
(Přeloženo) Bohužel vstup na vrchol je zavřený, ale nevím proč - ke skalám se lze pouze přiblížit, panorama z tohoto místa není vidět 😞
(Původní)
Niestety samo wejście na górę zamknięte tylko nie wiem dlaczego-jedynie można podejść pod same skałki,z tego miejsca nie widać panoramy😞
Vypadá nebezpečně, ale cítí se docela bezpečně. A výhled je skvělý.
(Přeloženo) Šel jsem, viděl jsem, líbilo se mi to
(Původní)
Byłem, widziałem, podobało mi się
(Přeloženo) Když jsme tam byli, bohužel jsme se kvůli nebezpečí nemohli dostat úplně nahoru. Ale výhled, který jsme měli odkudkoliv, kam jsme se museli dostat, vůbec nepochybuji o tom, že ten výhled je odtud divoký.
(Původní)
Da vi var der måtte vi desværre ikke komme helt op, pga farer. Men den udsigt vi havde fra hvor vi måtte komme til, er jeg slet ikke i tvivl om at udsigten er vild der fra.
(Přeloženo) Krásná příroda jen výšlap na Čertové kameny trochu nebezpečný
(Původní)
Krásna príroda len výšľap na Čertové kamene trochu nebezpečný
Čertovy kameny je skalní vyhlídka. Kousek od restaurace, ke které se lze dojet autem z Jeseníku. V restauraci lze najíst i napít. Najeden jsme byli a tak jsme se jen občerstvovali. V létě se dá posedět před restaurací. Čertovy kameny jsou tak 10 minut od restaurace lesním chodníčkem. Příjemná procházka. A z tohoto místa od restaurace je možné udělat vyjížďku na rozhlednu Chlum. Na půl dne se zde dá pomotkat. Těžší se shání asfaltka za Jesenníkem kterou se sem jede autem. Navigace to zvládla. Ale dá se sem přijít i pěšky z Jeseníku. Choj se podívat.
(Přeloženo) Nejextrémnější vyhlídková plošina, jakou jsme v ČR viděli!
(Původní)
Самая экстремальная смотровая площадка, которую мы видели в Чехии!
(Přeloženo) Výstup se ani nedal nazvat turistikou, ale výhled krásný. Nedoporučuji ale výstup s dětmi nebo v horším zdravotním stavu hlavně pokud nedávno pršelo - na kamenech se VELMI skluzuje.
(Původní)
Výstup sa ani nedal nazvať turistikou ale výhľad krásny. Neodporúčam ale výstup s deťmi alebo v horšom zdravotnom stave hlavne ak nedávno pršalo - na kameňoch sa VEĽMI šmýka.
(Přeloženo) Pohled shora, který je vybaven železnými schůdky a madly vyrobenými z řetězů, je nádherný výhled
(Původní)
Стоящее место, оборудованы железные ступеньки и поручни из цепей, вид сверху - великолепный
(Přeloženo) Krásné skály, zajímavý koncový vchod s řetězy a žebříky.
(Původní)
Piękne skałki, ciekawe końcowe wejście z łańcuchami i drabinkami.
(Přeloženo) Místo pro zábavné lezení: k vychutnání výhledů nepotřebujete žádné speciální vybavení. Skvělé místo pro děti. Kromě toho můžete najít skvělé pegmatity. Nedaleko Złotého Chlumu.
(Původní)
Miejsce na fajną wspinaczkę: do podziwiania widoków nie trzeba mieć specjalistycznego sprzętu. Super miejsce dla dzieci. Na dodatek można znaleźć fajne okazy pegmatytów. Blisko na Złoty Chlum.
(Přeloženo) Skvělá poloha přímo vedle ještě jasnější restaurace. K objektu můžete jet autem a zaparkovat vedle výše uvedené restaurace. Vřele doporučuji
(Původní)
Świetny punkt widokowy tuż obok jeszcze świetniejszej restauracji. Pod sam obiekt można podjechać samochodem i zaparkować go obok wspomnianej już restauracji. Gorąco polecam
(Přeloženo) Pro mě je to hlavní jádro sestupu! Krásný výhled, nedaleké parkoviště, hospoda, toaleta a herna. Přístup je také velmi hornatý.
(Původní)
Dla mnie hard corowe zejście że szczytu! Piękne widoki, nieopodal parking, knajpa, toaleta i płac zabaw. Dojazd też wybitnie górski.
(Přeloženo) Pěkný výhled na okolní město. Nachází se vedle parkoviště, ale vyžaduje lezecké žebříky, takže není vhodný pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby s dětmi nebo zvířaty.
(Původní)
Ładny widok na okoliczne mieściny. Położony przy samym parkingu, ale wymaga wejścia po drabinkach, więc nie jest odpowiednie dla niepełnosprawnych lub ludzi z dziećmi czy zwierzętami.
(Přeloženo) Start z parkoviště před přístřeškem. Vstup do skal je přímo před přístřeškem. Nenáročný výstup po několika žebřících. Nádherný výhled na krásné město.
(Původní)
Start z parkingu przed schroniskiem. Wejście na skałki zaraz po prawej stronie przed schroniskiem. Podejście po kilku drabinkach, mało wymagające. Widok cudny na piękne miasteczko.
Bit of a difficult climb. Especially when crowded. What else to say.. it's a rock you can climb with a nice view.
(Přeloženo)
Trochu náročné stoupání. Zvlášť když je přeplněno. Co víc říct.. je to skála, na kterou se dá lézt s pěkným výhledem.
Really rocky view with strings.
(Přeloženo)
Opravdu skalní pohled s provázky.
(Přeloženo) Krásné místo kdykoli během roku vyhlídkové odhalení 👍☺️ Můžete zaparkovat vedle chaty, ke skalám je to prakticky 5 minut. a pak jdi do Zlatého Chlumu.
(Původní)
Piękne miejsce o każdej porze roku widok rewelacja 👍☺️ Można zaparkować przy chacie stąd do skał jest praktycznie 5 min. a potem udać się na Zlaty Chlum.
(Přeloženo) Krásné místo. Vstoupit do skal téměř jako v tatranských senzačních pohledech. Na skalách si můžete vzít sousto a pít pivo.
(Původní)
Piękne miejsce. Wejście na skałki prawie jak w Tatrach 😀 widoki rewelacyjne. Przy skałach można coś przekąsić i piwko wypić.
(Přeloženo) Chladné místo. Dostanete se pěšky, na kole nebo autem. Panorana Jesenika - můžete vidět také jezero Nysa.
(Původní)
Fajowe miejsce. Można dotrzeć i pieszo, rowerem czy autem. Panorana Jesenika - widać również jezioro Nyskie.
Nice views. But don't eat lunch and drink a beer and try to climb up there. Climb was not safe in my opinion.
(Přeloženo)
Pěkné výhledy. Ale nejezte oběd a pijte pivo a zkuste tam vylézt. Stoupání podle mě nebylo bezpečné.
Bewirtung nur bedingt zu empfehlen.
(Přeloženo)
Stravování pouze doporučeno.
Schöne Aussicht für kurzen Trip lohnt sich mann kann unten in der Gaststätte sich stärken und ausruhen.
(Přeloženo)
Pěkný výhled za krátký výlet stojí za to, odpočinout a posilnit se můžete v restauraci v přízemí.
(Přeloženo) Zajímavé místo, skvělá vyhlídka.
(Původní)
Ciekawe miejsce, świetny punkt widokowy.
(Přeloženo) Super zajímavé místo. Krásné výhledy
Stojí za to vstoupit, i když to není na krátkou dobu jednoduché
(Původní)
Super ciekawe miejsce. Piękne widoki
Warto wejść choć nie jest łatwo za to krótko
Breath-taking, thrilling, safe - but not for the weak of heart! Strongly discouraged when wet.
(Přeloženo)
Dechberoucí, napínavé, bezpečné – ale ne pro slabé povahy! Silně odrazuje, když je mokrá.
Great spot for chilling out in nature with stones reaching above trees with wiev over a nice valley vhere I live
(Přeloženo)
Skvělé místo pro odpočinek v přírodě s kameny sahajícími nad stromy s výhledem na pěkné údolí, kde bydlím
(Přeloženo) Pěkné místo, zajímavá socha ze starého stromu, škoda jen trochu nevrlé obsluhy.
(Původní)
Miejsce fajne, ciekawa rzeźba że starego drzewa, szkoda że obsługa trochę gburowata.
(Přeloženo) Hezké místo
(Původní)
Fajne miejsce
(Přeloženo) Stojí za to vidět .. po této cestě se můj syn zamiloval do skal ... 😊
(Původní)
Warto zobaczyć.. po tej wycieczce mój syn zakochał się w skałkach...😊
(Přeloženo) Chad to místo! Doporučuji emoce, když jste na vrcholu!
(Původní)
Czad miejsce! Polecam, emocje gdy jesteś na górze!
Great views
(Přeloženo)
Skvělé výhledy
(Přeloženo) Krásná skalnatá vyhlídková plošina, přístupná po řetězech.
(Původní)
Piękny skalny taras widokowy, do którego prowadzą łańcuchy.
(Přeloženo) Dobré místo pro krátký výlet pěkné výhledy dobré jídlo doporučeno
(Původní)
Dobre miejsce na krótką wycieczke ładne widoki dobre jedzenie polecam
(Přeloženo) Velmi pěkné místo, chutné jídlo a milá obsluha!
(Původní)
Bardzo fajne miejsce, smaczne jedzenie i miła obsługa!
(Přeloženo) Skvělý vzhled. Stojí to za to.
(Původní)
Krasna vyhlidka. Stoji to návštĕvu.
(Přeloženo) Skvělé místo. Vynikající smažený sýr a pivo.
(Původní)
Super miejsce.Pyszny smażony ser I piwko.
Kontakt
Fotky
Hora
Street view a 360
Videa
Vše