Recenzí Kostel Panny Marie Sněžné. (Kostel) v Zlín (Zlínský).
Kostel Panny Marie Sněžné
763 45 Provodov-Březůvky
Popis
Informace o obchodě Kostel Panny Marie Sněžné, Kostel v Zlín (Zlínský)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Recenze Kostel Panny Marie Sněžné
Pěkný cíl výletu, nebo i jako pokračování na Pozlovice k přehradě, přes velmi pěknou a pietní lesní křížovou cestu.Dále se dá pokračovat přes, do Luhačovic skrz Řezechov.Zcela určitě doporučuji.Je to krásné místo na relax…
12.11.2022
Cestou z Lázní Luhačovice jsme navštívili toto krásné místo, Kostel Panny Marie Sněžné. Zrovna zde svatebčané očekávali příjezd ženicha a nevěsty. 🤵👰💐
Obřad pak probíhal za zavřenými prosklenými dveřmi kostela. Novomanželům přeji štěstí na společné cestě životem. 🍀💞
Leona Malátková
Krásný kostel i celé poutní místo. V blízkosti je křížová cesta.
Nádherný kostelík v malebné přírodě a na klidném místě. Lze jsem přijet autem, ale klidně i na kole nebo pěšky. V těsné blízkosti vede cyklotrasa i turistická stezka. Nachází se zde i Studánka s příjemně chladnou vodou. Pro hladové krky je zde i kousek hospůdka.
Krásný a udržovaný poutní kostel. Od něj vede křížová cesta a další stezky na zříceninu hradu Starý Světlov.
Místo má svého génia loci, proto jej ráda znovu a znovu navštěvuji
Krásné poutní misto naplněné klidem. Moc pěkný kostel a kaplička Sv. Vody s léčivou vodou.
Kouzelné místo na výlet, blízko lesa, určitě doporučuji
Fajn procházka k tradičnímu poutnímu místu a po okolí.
Je to nádherné poutní misto u obce Provodov ...místo pany Marie, nachází se zde pramen léčivé vody. A také zřícenina hradu Světlov
Zajímavé místo se studánkou a křížovou cestou
Hezké poutní místo na kopci. Také studánka s vodou..
Kostel je kostel :) Spíš mě zaujala oblast, jako celek...: Stavba z 18.století je součástí poutního místa Malenisko, v "mikro"regionu obce Provodov. Samotný Provodov zasazený v malebné vrchovině je okouzlující. Řada lesíků a pastvin, prostě příroda tady na Vás dýchne. Přidejte zříceniny Rýsov a Světlov, léčivý pramen, křížovou cestu a nebo nedaleké Luhačovice...a celý týden máte svůj program. :)
Ten přístup tam v tomhle ročním období. 😄
Měl jsem tam vyjet autem. Pěšky to byl zážitek.
Místo hezké, rozhled super, výška dobrá.
Vnitřek i vnějšek super.
Farář velmi sympatický.
Požehnané místo plné klidu.. se studánkou pod ochranou pany Marie Provodovské..
Krásné poutní místo s lécivým pramenem, možnost nabrat vodu do petky i napít se, hrnečky k dispozici. Krásný výhled do okolí a okolo nádherný les. Možnost dalších výletů a tůr kolem.
Místo má zvláštní atmosféru. Jenom výstup (výjezd na kole) ke kostelu je náročný. Stojí za úsilí projít křížovou cestu.
Nádherné místo. Doporučuji projít po žluté křížovou cestu až k horní kapli. Než dojdete ke kapli už na samém vrcholku tak se dá odbočit do leva na lesní cestu kterou dojdete na krásné místo s rozhedem do kraje. Opravdu skvělé.
Poutní kostel, udržovaný. Hezké výletní místo i pro zamyšlení nad desítkami mladičkých místních mužů, kteří museli narukovat a všichni zahynuli v roce 1915.
Byly jsme zde na svatbě kamarádky, místo je klidné, hezké a čisté, ale na chuť církevním obřadům asi nikdy nepřijdu. Nic společného se svatbou,... A ještě vybírání peněz za účast... No nevím.
Krásné poutní místo
Mystické místo se starým kostelem p.Marie sněžné. Křížová cesta je poněkud zdevastovaná, hlavně díky lesním dělníkům a jejich technice, která v těchto lesích nadělala opravdu paseku. Hospůdka je zde jako z pohádky a celkový dojem příznivý.
Místo známe především první srpnovou nedělí, kdy zde probíhá hlavní pouť. Co lidí zde prošlo ze širokého okolí za celou éru existence kostelíku a lesní kapličky ke které se dostanete po dalším celkem strmém výstupu lesem lemovaném zastaveními, u kterých musíte zastavit, abyste se nadechli a mohli pokračovat dál. Odměnou je vám pak ochlazení pramenem svaté vody a občerstvení v místním pohostinství. To vše při krásných výhledech na okolní přírodu. Při návštěvě tohoto místa ukápne vám i pot, ale stojí to za to. Očistíte duši i mysl a jak se praví o mlynářce pod kostelem u potoka se po omytí nemocných očí navrátilo plné vidění. Při doslechu pána hraběte Serenyiho z Luhačovického zámku o léčebné oční kůře paní mlynářky ze studánky u kostela, pán hrabě rovněž vyzkoušel a i jemu se zrak napravil. Díky hraběti Serenyimu máme na kopečku u studánky nynější malebný poutní kostel Panny Marie Sněžné.
Krásný kostelíček a okolí. ⛪ Je zde křížová cesta do prudkého kopce, ale určitě to musí být krásný zážitek.🙏
K tomuto místu mě vážou krásné vzpomínky z dětství a mládí. Doufám, že ještě nějaké časem přibudou. 😉 …
Krásný kostel. U kostela je Studánka se svatou vodou. Za kostelem začíná Křížová cesta. Dobré východisko pro pěší túru na zříceninu Starý Světlov.
Co napsat o kostelíku. Očista duše. V dnešní nelehké době je to potřeba.
I v podzimnim obdobi je poutni misto nadherne.
Potní místo na provodově. vedle dobrá hospoda s vyborným pivečkem a posezení s dětmi dětsky koutek jak venku tak v hospodě.
Krásné místo kostel křížová cesta restaurace bohužel ještě zavřená takže žíznící poutníci
Krásné prostředí, výborná atmosféra, vynikající zpěváci...
Krásné poutní místo a okolí kostela Panny Marie Sněžné na Provodově. V okolí lázeňské město Luhačovice.
Tož poutní místo, je to hodně do kopca, ale krásná příroda a hned u kostela útulná hospůdka :)
Pěkná místo, v kostele jsem nebyl, v hospodě nam pivo natočili i když tam měli svatbu a musim pochválit místní minimuzeum se zapalenym průvodcem!
Klidné krásné místo. Možnost komentovaných prohlídek. V blízkosti je les a velmi příjemná hospůdka.
Poutní kostel dobrá vycházka nebo projížďka např z Luhačovic
Příjemné a klidné poutní místo pěkné posezení a výhled do údolí
Na kole bez dopomoci slušný výkon, odměněný krásným zážitkem v cíli.
Krásné poutní místo, které má své kouzlo..
Krásné poutní místo. Velmi dobrý pramen.
Krásná příroda, studánka, kruzova cesta, stezka ke zřícenině.
Krásný kostel .
Neuvěřitelné místo s více než 5000 let starými vykopávkami v místním muzeu
Krásný kostel v utěšeném místě a studánka se skvělou vodou.
Krásné místo na prohlídku i ke zklidnění mysli.
Pěkné místo, ze kterého čiší klid a pohoda.
Krásné klidné místo pro rozjímání a duchovní růst.
To se musí vidět...
Klidně poutní misto s pramenitou vodou.
Je tam malý kostel a moc krásný výhled.
Velmi dobrá voda v prameni.....
Krásné místo, doporučuji mši svatou
Kazdy rok, první víkend v srpnu pouť..chodíme od malinka..do teď..
Zajímavé poutní místo stojí za podívání
Klidné poutní místo na okraji lesa.
Krásné místo se spoustou pozitivní energie.
Kouzelné místo s neméně kouzelnou hospůdkou .
Klid, skvělá voda z pramene
Moc hezké a velmi klidné místo
Slušní lidé v okolí
Překrásné poutní misto
Krásný výhled a klid...
Krásné místo k rozjímání
Pěkné prostředí
Nádherné poutní místo.
Romantické poutní místo.
Krásné místo pro procházku
Nádherné místo
Úžasné místo...
nadherne misto...prijemni lide
Otevřené brány
Krásné klidné místo.
Krásné poutní misto
Skvělé místo! 👍
úžasné místo
Opravdu nadherne misto
Nádhera
Pekna prochazka prirodou.
Pěkná vycházka
Krásné poutní místo
Příroda klid
Krasa
velmi prijemne misto
Nádherné místo
Magické místo.
Nádherné místo
Krásné místo
Krásné místo
Nádherné místo
Jímavé místo
Magické místo
Poutní místo
Krásné místo
Krásné poutní místo obklopené horami, o víkendu možnost občerstvit se v blízkém pohostinství.
Krásně upravené místo laká k odpočinku a zamyšlení.
Pěkný malý kostel s očními problémy s léčivým zdrojem vody. 💦 Kostel byl bohužel zavřený, když jsme tam byli během dne v březnu.
Nice church on steepy hill, nice pub with very friendly owners
(Přeloženo)
Pěkný kostel na strmém kopci, pěkná hospoda s velmi přátelskými majiteli
Pan Farar je dobrý a rozumný člověk
Duchaplné
Dobrý
Nahoru
Kontakt
Fotky
Kostel
Street view a 360
Vše