Recenzí Penzion "U Koruny". (Hotel) v Ústí nad Labem (Ústecký).
Penzion "U Koruny"
Sokolovská 42, 403 22 Ústí nad Labem-Střekov-Svádov
Popis
Informace o obchodě Penzion "U Koruny", Hotel v Ústí nad Labem (Ústecký)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Recenze Penzion "U Koruny"
Ubytování bylo moc pěkné - prostorný pokoj s pohodlnou postelí a hezká koupelna, perfektní domluva ohledně příjezdu. Byla jsem rozhodnuta ze dam 5 hvězdiček, ale jen do večera. Přišli jsme na pokoj okolo 21h a jelikož jsme měli pokoj přímo nad hospodou/restauraci, tak nám duněla podlaha a byla velmi slyšet hudba. Byli jsme ok s tim, ze třeba do 23h přestanou, ale bohužel se tak nestalo a trvalo to až do 1h ranní. Je to opravdu velmi nepříjemný, když se chce člověk kvalitně vyspat. Mrzi mě to, protože vše ostatní bylo skvělé.
Plusy: čisto, teplo, i v sobotu večer jsem po příjezdu dostal teplou večeři a točené pivo.
Mínusy: ke snídani nebylo objednané kafe, chyběl nůž na natírání másla a medu. Pokojík tak malý, že se nedala udělat ranní rozcvička.
Paráda, úžasné,absolutně nadšen. Velký zážitek! Okamžitá reakce na poptávvku ubytování. Dokonalá čistota,nadstardantní zařízení pokoje, vše z velmi kvalitních materiálů, peřiny jako u babičky, sociální zařízení moderní, elegantní,prostorné, krásné. Velmi milý, sympatický a empatický personál.Pan Majitel je velmi milý a pohodový člověk a Profesionál, host je pro něj hostem v nejlepším slova smyslu. Ve svém širším okolí jsem s radostí referovalo skvělých kvaliách Penzionu U Koruny. Obvykle se ubytovávám v hotelích s pěti hvězdičkami, ovšem tu domáckou atmosféru jako v Penzionu U Koruny tam nikdy nenajdete.Jsem velmi rád, že jsem měl nový,úžasný zážitek. Moc za něj děkuji a všem Penzion U Koruny doporučuji.
Celému personálu přeji hlavně zdraví a ať se daří:)
Děkuji, Jirka Jirman, Broumov
Příjemné, takřka domácí prostředí.
Krásné ubytování, bohatá snídaně, výborná večeře, přívětivá obsluha. Nezbývá než udělit plný počet hvězdiček.
Doporučuji všemi deseti. Majitel velmi příjemný a ochotný. Interiér penzionu je příjemně zpracovaný, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Hospoda je v klasickém vesnickém stylu. Přesně taková, jako by se dalo na vesnici očekávat, s klasickou českou kuchyní. V hospodě kulečník a šipky, vedle hospody k pronájmu squash nebo ping pong. V blízkostí penzionu, 2 minuty cesty, je nově vybudované dětské hřiště.
Sem chodíme každý rok na procházku a stavíme se zde na pivo a nějakou limonádu a taky langoše. Letos langoše nebyl tak jsem si dala hranolky a zmzku
Čisté, hezké a voňavé pokoje, klidné a útulné místo s atmosférou. Výborné jídlo a pivko. Když pracovně končím do 50 km odtud, tak neváhám a zajedu zde. Ceny lidovky. Jak já se tady zase těšil!
Moc příjemné posezení i s dobrým obědem.
Dobré ceny, příjemný personál a krásné prostředí. Doporučuji.
Kontakt
Fotky
Exteriér
Jídlo a pití
Od hostů
Pokoje
Street view a 360
Vše