Recenzí Městská doprava Mariánské Lázně. (Fotograf) v Mariánské Lázně (Karlovarský).
Městská doprava Mariánské Lázně
Tepelská 871/5b, 353 01 Mariánské Lázně
Popis
Informace o obchodě Městská doprava Mariánské Lázně, Fotograf v Mariánské Lázně (Karlovarský)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Recenze Městská doprava Mariánské Lázně
Na to, jaká jsou s odpuštěním Mariánské Lázně díra, tak je dopravní obslužnost města nesrovnatelně lepší, než v jiných lázeňských městech. Mnohem lepší, než třeba ve Varech, kde je víkendový interval na linkách 40 minut a v pracovních dnech též slabší. Jízdné lze platit kartou, MHD je zaintegrovaná do EGROnet spolku, charakter provozu je opravdu městský.
Autobusy si jezdí jak chtějí..O sedm minut dřív pro ně není problém.Volal sem operátory.Byl zdvořilý,souhlasil,že by se měli řídit jízdním řádem..
HMD SUPER nemůžu vytknout ALE když přijel trolejbus a nějáká angličanka se ptala na něco řidiče tak prostě zavřel dveře a odjel
Krásné město a příjemní a ochotní řidiči
Nejstarší trolejová trať v Evropě
Starám se o místní vozy..
Super
retro
Kontakt
Fotky
Street view a 360
Vše