Recenzí Beach Bar Hříbek. (Bar) v Brno (Jihomoravský).
Popis
Informace o obchodě Beach Bar Hříbek, Bar v Brno (Jihomoravský)
Zde můžete vidět umístění, otevírací dobu, oblíbené časy, kontakt, fotografie a skutečné recenze uživatelů.
Toto místo má dobré recenze, to znamená, že se ke svým zákazníkům chovají dobře a vy se s jejich službami budete cítit skvěle, doporučujeme 100%!
Mapa
Otevírací doba Beach Bar Hříbek
Pondělí
12–20
Úterý
12–20
Středa
12–20
Čtvrtek
12–20
Pátek
12–20
Sobota
10–22
Neděle
Zavřeno
Recenze Beach Bar Hříbek
Moc pěkné místo,výhled na přehradu, možnost plavání,paddleboard půjčení,na 2 místech za dobrou cenu, pití a koktejly,příjemná atmosféra a obsluha,hezké okolí,klid,veřejné WC blízko,dětské hřiště, cyklostezky....
Velice příjemné prostředí, cool “plážový bar”. Výborné domácí limonády, usměvavá obsluha. Moderní prostředí se stylovým posezením. Všimla jsem si, že se tam dají pořádat menší oslavy. Je to na dohled od pláže u přehrady. Bar byl na půl plný a u objednávky se tvořily fronty.
Mínus jednu hvězdu dávám, protože nabídka a ceník nebyl viditelný a byl nalepený u kasy. Nemůžete si vybrat před tím než na vás přijde řada a to poměrně protahuje následný čas objednávky. Při celkem krátkém čekání na objednávku vznikají zmatky a nikdo vám neřekne, že vaše objednávka leží na baru.
Velmi příjemný bar na Prýglu. Moc milá a příjemná obsluha, skvělé místo, dobrá muzika. Drinky skvělé 😊 Místo k odpočinku a také k příjemnému poklábosení s přáteli. Horší je jen vzdálenost do přístaviště ale pěšky je to cca 20 minut.
Navštívili jsme toto léto 2x a celkově spokojenost. Pivko Bernard a další nápoje dávají i s sebou do kelímku. Obsluha byla milá a i když mají frontu, opravdu kmitají. K jídlu jsme vyzkoušeli krkovičku z grilu a byla dobrá, byť šlo o malou porci (ta ale odpovídala ceně - jen 90 kč).
Velice příjemná a usměvavá obsluha, byla jsem zde již poněkolikáté a nikdy mě nezklamali, prostředí je zde příjemné. Výběr jídla i pití mají obsáhlý, posezení nabízejí jak na klasických židlích pod slunečníky tak i na písku přímo vedle baru. Z posezení je, za dobrého počasí, krásný výhled na brněnskou přehradu.
Chceš si odpočinout? Nádherné místo 😁 zastavit, občerstvit a užít 😊
Super. Obsluha byla strašně fajn,poradila s drinkem a ta pohoda tam :)
Krásné prostředí, půjčovna paddleboardů, dobré pivo i jídlo, akorát ty repráky s kterých hraje hudba jsou dost nekvalitní a celkově to kazí atmosféru a trhá mi to uši. Nejradši sedím daleko od nich. Daniel Kyjonka - Gepard Finance
Velmi krásný a skvělý bar s milou obsluhou. Mrzí mě ale, že jsem donucen strhnout jednu hvězdičku, protože bar nemá dostatečný počet stojanů pro kola.
Hezké posezení,příjemná obsluha,dobré jídlo a pití.
Nejlepsi bar na brnenske prehrade! Naprosto skvele koktejly (tinder), dobre pivo, neco k zakousnuti, pujcovna paddleboardu, prijemna hudba, skvela nalada, leto za kazdeho pocasi. Obsluha se vazne snazi, ale hlavne je to taky evidentne bavi, coz nebyva uplne pravidlem, ale tady to proste umi. Tento zpusob leta rozhodne ano, dekuji ;)
Standardní beach bar na břehu Brněnské přehrady. Vyjma tradičně trochu předražených nápojů však nabízí též stylové prostředí, houpací sítě a výhled na přehradu.
Úžasný bar s příjemnou a vtipnou obsluhou. Velké překvapení na pryglu a hlavně výborná káva.
Parádní místo, skvělá nabídka, profi obsluha.
Super obsluha👍👍👍 , a studené drinky🍾🍾🍾., výhled 😀😀
Velice příjemné posezení, skvělá obsluha za barem. Děkujeme za pěkné odpoledne!!!
Nejlepší místo na odpočinek u přehrady. Výborné drinky, skvělá přátelská obsluha, dobrá káva :)
Dobré pivko Bernard, příjemné prostředí i obsluha
Super letní bar s milou obsluhou. Výhled na přehradu, dětské hřiště. Vynikající koktejly, některé i pro řidiče. Na obrázku presso s tonikem a na ledu
Hezké prostředí, příjemný personál, ale jídlo radši ne...
Příjemné posezení u koktejlů a výborně kávy. Otevřeno bude i déle, mimo otevírací dobu, pokud budou hosté a dobrá nálada.
Skvělé drinky alko i nealko i nějaký ten sladký zákusek se tam najde. Prostředí je čisté za mě OK
Mrzí mě změny v přístupu každý rok jsem si zde vychutnával nealko míchané drinky a letos to najednou nejde...proto pouze 4 hvězdičky jinak bych dal 5
Bar Hříbek je na pláži Sokolského koupaliště, příjemná obsluha, posezení s krásným výhledem na Brněnskou přehradu, míchané alko/nealko nápoje, káva,pivo, zmrzlina, snacky, aj. Ceny vyšší, nicméně odpovídají kvalitě.
Na přehradě je toto místo rozhodně nejlepší... Příjemná obsluha v krásným prostředí✌️... Děkuji Vám 👍
Letní bar s posezením u vody. Dobré drinky, příjemná obsluha. Velmi dobré místo k trávení odpoledne. :)
Prostředí pěkné a hudba dobrá, jen by neuškodil větší zájem o pořádek v rámci stolečků, všude vajgly (na zemi i nevynešené popelníky) docela škoda, jinak by to bylo super místo 🙂
Perfektní. Nově otevřený bar na přehradě. Na krásném místě přehrady, které do teď bylo lehce opomíjeno, většinou dost lidí bývá na přehradě naproti, u Sirky a na Kozí horce. Ovšem s tímto barem se tato strana určitě naplní. Barmani super, ochotní, milí. Ceny v pohodě a kvalita fakt vysoká. Člověk si může dát klasický dobrý drinky a posedět ve velmi příjemným novým prostředí. Plus mají vodní dýmku, kdo by chtěl a půjčují paddle boardy. Za mě super a od té doby, co otevřeli, tak tam pořád chodíme :) A ještě co bych doplnil, tak perfektní je, že člověk může platit kartou. Když tu hotovost už za celej den na přehradě vytříšká, protože si vzal třeba málo, tak se nemusí bát a nikam lítat. Fakt super! Určitě doporučuji! Snad si kvalitu udrží.
S kamarádkama jsme se zastavili. Příjemná obsluha. Fajn prostředí. Cheesecake byl prej výbornej. Zastavte se určitě po cestě
Na bar jsme narazili úplně náhodou a docela nás nadchl. Obzvlášť koktejl s ginem, růžovou limonádou a litchi byl super. Výhled na přehradu z posezení je pak třešnička na dortu.
Hříbek je prostě super. Nejdřív si vedle půjčím paddelboard a pivko u Hříbka. Krásný výhled na přehradu. Super atmosféra.
Tohle je zpetna nostalgicka recenze. Pred 15-20 lety moc prima misto kam zajet na kole. Brali jsme to postupne od pristaviste, tam jsme se stavovali u Jury na Cejkovicke vino, pak prejezd k Hribku na pivko, zahrat si Mirem co tam odnasel sklo a mel chajdu vedle parkoviste u Sokolaku hru - zeme - hlavni mesto. Pak uz jen primo na nudac a odpoledne za Tondou ke Stromu a nebo zpet k Hribku. Pekne vzpominky. Jeste si pamatuju ze se otevrela pres cestu Pergola. Ale to uz jsem pomalu odjizdel ze zeme.
Příjemná obsluha a super posezení
Dělají tam movou podlahu pro stolky teď je zavřeno ale v létě je tam fajn je tam i půjčovna skateborku.
❤️BEACH BAR HŘÍBEK – NOVINKA MAXIMUS RESORTU!❤️
Musím vám napsat o jedné zajímavé novince, kterou rozhodně stojí za to navštívit! Jedná se o Beach Bar Hříbek, který se otevřel v rámci komplexu Maximus Resort. Najdete ho na pláži Sokolského koupaliště a je to tady super, už jsem to tady taky omrkla! 😉 Tak třeba tip, kde strávit letní dny..
Super zastávka na přehradě. Pivko nebo míchaný drink a výborny výhled na prigl
Brigádníci se musí ještě lépe zaběhnout a pak to bude super. Mladý muž mi místo nealko piva dal klasiku, tak pozor na něj 🙂
Vinikající podzimní chleba a obsluha vinikající 👍😉
Osvěžující koktejl, pěkně místo na podvečer
perfektne osetrene pivo, kultovni misto, velmi prijemna, iniciativni a vstricna obsluha. Doufam, ze do nabidky piv pribude i neco z lokalnich minipivaru.
Pěknej bar kousek od vody
Pěkné posezení, příjemná obsluha na baru, ceny spíš vyšší, ale odpovídají kvalitě.
A zrovna dneska není moc lidí, takže nejsou fronty a je to super. Pivíčko dobré 🍺🍺 a dělají i koktejly 🍹
Skvělé posezení, příjemná obsluha 🙂
Zařízení super, ovšem výdej zaplaceného zboží poněkud chaotický, nepřehledný...
Slušné,ale spíš dražší
Dobré občerstvení, výborná obsluha
Nově upravené, příjemné posezení s výhledem na přehradu, výběr nápojů, výborná káva.
Super místo u našeho pryglu se skvělým pivem, mladou obsluhou a krásným výhledem na vodu 🍺👌👌👌
Krásné prostředí, milá obsluha, možnost platit platební kartou
Zajímavý nápad. Vodní dýmky, koktejly s bílým a zeleným čajem a plážové limonády, část posezení v plážovém písku, takže i ratolesti se na chvíli zabaví. Jinak běžná nabídka pití.
Super bar, pro mě nejoblíbenější na brněnské přehradě. Dobré drinky, dýmky, krásný výhled na vodu, paddleboardy, hudba a stylové prostředí :) Letní ideál ;)
Super vychlazené nápoje a příjemné posezení v přírodě
Hezké místo s dobrým výběrem
Koktejly, pivko. Pohoda na Prýglu
Perfektní ! Moc příjemní bar...
Prima moderni bar s příjemnou obsluhou a hezkym vyhledem. Doporucuji.
Super obsluha,dobrý sortiment
K čemu moře, máme prýgl s Hříbkem :-)
Celkem pěkné místo, jen škoda, že je potřeba objednávat vždy na baru.
Fajn misto na kafe drink a pivo
Vždy pohodová obsluha. Hezké prostředí. Okolo vždy uklizeno. 😌
Dělají dobré kafe!
Super místo, příjemná obsluha, dobre míchané napoje
Příjemné odpočívadlo a super Plznička
Krásný vyhled na
přehradu,výborná káva...dobrá nabídka .
Příjemné místo k posezení. Pivo fajn.
+klid obsluha byla milá vše tip top
Pro mě nejhezčí místo na přehradě.
vyborne jidlo, vyborneb koktejly, vyborne pivo, nejsympatictejdi obsluha v Brne
Krasne misto s prekrasnou vyhlidkou na prehradu. Jedina chyba, ze nemaji tocene limonady
Výborné jídlo a pití a příjemná obsluha
Pěkné místo.
Super bar, ale to pivo v plechu, proboha proc?!
Je to tam fajn, dá se platit kartou!
Nejlepší alkobar na Pryglu.
Super bar, se super obsluhou.
Vyborne hranolky pivo a michane napoje.
Krásné a oproti jak to vypadalo před tím
Vše Top.
Milá obsluha, příjemné posezení
Velmi sympatický personál, perfektní 👌 drinky …
Prijemny vyhled na vodu
Dobrý koktejl, milá obsluha.
Nemaj čepovanej hrnec...
Fajn obsluha. Celkem jsou rychlí.
Úžasné
Elmi příjemné
Přes den i v noci super občerstvení, dobré míchané drinky a milá obsluha.
Skvělé místo a atmosféra. Majitel a kolegové jsou opravdu milí.
Krásný výhled na jezero. Jídlo je vynikající a tu a tam je vždy párty s hudbou a slavným DJem.
Jedno z nejlepších míst, kde si dát dobrý koktejl, relaxovat a užít si pěkný výhled na Brněnskou přehradu...
Pěkná posádka, skvělý výhled, rychlý servis - perfektní!🌞
Skvělé místo pro večerní kavárnu nebo pivo! Úžasný výhled na jezero je obrovské plus!
Mladý, hlasitý, prostorný bar na břehu přehrady. Překvapilo mě, co tu postavili. Výborné výčepní pivo Bernard 11°, spousta koktejlů a když budete mít štěstí, tak i grilování. Půjčte si paddleboard a vydejte se na pádlo do přehrady. V blízkosti je mnoho parkovacích míst, ale ne přímo na místě. Obvykle můžete zaparkovat do 300 m chůze. Jedinou nevýhodou je, že na stolech nepřijímá objednávky žádný personál, musíte si objednat a zaplatit na baru.
Skvělý venkovní bar, příjemná obsluha, chutné drinky a pěkné prostředí
Podpisové nápoje, skvělý čaj a káva, úžasné shisha.
Uvolněný bar, přátelský personál, úžasný výhled.
Špičkový!
Super 👍
Pěkné místo na drink / malé občerstvení.
Výhled je k nezaplacení.
👌🌅
Dobře
Kontakt
Fotky
Jídlo a pití
Menu
Od vlastníka
Pivo
Street view a 360
Videa
Vzhled a atmosféra
Vše