Zdravím vás milý čtenáři, kteří jste přišli na moje stránky. K dnešnímu dni se nacházíme v období karantény kvůli covid-19.

Já jsem v této době doma, jako všichni z firmy, ve které pracuji. Je odstávka a to již od poloviny minulého měsíce. Je 6.4. 2020 a doba, kterou jsem strávil doma je poměrně dlouhá. Jak jsem jí trávil? Hodně jsem hrál počítačové hry a nějaký čas jsem si i četl. Řešil věci kolem počítače. Naštěstí, nyní již je vše vyřešeno (snad) a tak se mohu věnovat sebevzdělávání.

Zatím to vypadá, že budeme mít volno do 20.4.2020, takže je ještě relativně dost času na to, abych mohl na sobě pracovat. Ostatně je taky zajímavé, jak se věci kolem nás vyvíjí…

Mnoho z toho, co všichni považovali za samozřejmé, se najednou jeví úplně jinak. například školy a nemocnice. Ukazují se mouchy současného systému, jako je například podstav zdravotního systému, který chronicky nikdo neřešil dlouhý čas před krizí v rámci celé Evropy a nyní se již silně projevuje všude tam, kde nemoc udeřila silněji!

Nemoc nám ukazuje mnohem více slabin současného systému, ale to bych chtěl probrat jindy. Zatím se mějte a držmě se. Ještě je před námi dlouhá cesta, kterou budeme muset projít před tím, než nad tímto společným nepřítelem zvítězíme.

MaMlCZE