Tak jsem dneska ráno vstal a otevřel internet. První, na co jsem narazil, byl právě článek zde. Autorka nám vysvětluje, že je sex (bez lásky) a milování (s láskou). Že je dobré aplikovat obojí. Já s tím nesouhlasím! Proč? Uvedu dále, ale musím uvést některé souvislosti, které tyto „dámy“ jaksi opomněly uvést! Sex totiž může vést ke komplikacím, které se nikde moc nešíří. Takže pojďme na to…!

Zdravotní komplikace: “ Z ženy nikdy nic nevymyješ“, to říkají gynekologové, ne já! Lidé to ovšem neposlouchají, nebo spíše nechtějí slyšet. O co jde? To je vcelku prosté, každý muž má pod předkožkou specifické mikroorganismy, které jsou typické jen pro něj. Pokud má sex se ženou, tak tyto mikroorganismy do ní ukládá, je to něco jako otisk. Žena se tomuto otisku přizpůsobí a vše je v pořádku. Jenže to je v případě, že spolu zůstanou! Pokud se rozejdou a žena bude mít sex s někým jiným, tak záleží na tom, jak moc bude otisk dalšího muže podobný minulému. Pokud hodně, tak se to srovná, pokud málo, dojde k prvním zánětům. Nemylte se, zánět není nic zlého, nebo dokonce démonického, jak se dneska traduje, je to reakce imunity na vnik cizích těles do organizmu, hnis jsou odumřelé bílé krvinky, které rozežírají hrozbu pro tělo. Postupně se ovšem vše stabilizuje, tělo si na nového partnera zvykne a jeho mikroby se přidají k mikrobům prvního partnera, navíc je nutno říci, že mikroby prvního partnera se přenesou na druhého (jsou pod předkožkou) , který je ovšem muže umýt,  (toto je důležité, pokud má muž více partnerek naráz a mezi sexy se dokonale neumyje, je to problém/ zamyslete se nad tím, proč pornoherci nemají povětšinou předkožku..) pokud se toto často opakuje, vzniká v ženě nebezpečný mix, na který reaguje dnešní medicína tak, že bere dělohu! Čím více žena vystřídá partnerů, nebo může mít klidně jen jednoho (pokud ten zároveň spí se jinou ženou, která spala s více muži a má v sobě „koktejl nadměrné lásky“ … a přenese se na ní celá zátěž! Toto se v současné populaci kumuluje a kondom proti tomu není stoprocentní ochrana, jsou totiž pórovité na mikroúrovni!

Citové komplikace: Myslíte si, že případné zamilování je to nejhorší? Ne není. Čím je sex častější, tím více je „normální“ , i kdyby se zázraky kolem vás děly každý den, tak vám časem prostě zevšední. Pak potkáte svého „pravého partnera“ a řeknete si: „Hm a to je jako vše“? Pochopte sex pro vás bude takovou prostě rutinou, všechno už jste zažili a co pro vás bude nového? Je to prostě o tom, že s tímto partnerem nemáte už de facto co objevovat, není v tom kouzlo nepoznaného, které bylo kdysi vyhrazeno manželství. Navíc se tu dotýkáme něčeho důležitého a to je to, proč se spousta mužů nechce ženit milé dámy…“proč bych si bral krávu, když mléko je zdarma“, proč se vázat, když jsou ženy tak hloupé, že nabízejí to, co bylo kdysi jen za cenu manželství? Manželství totiž muži de facto nic cenného nepřináší a znamená pro něj jen omezení. Ovšem kdysi to byla ochrana ženy a jejích práv, které se ženy ve své hlouposti vzdaly. Pro muže to mívalo jen dvě hodnoty a to, že jeho budoucí žena je pravděpodobně ještě panna (pokud nebyla, byl to problém, protože to mohla rodina manžela před obřadem otestovat) a že žena počne děti jemu (v případě nevěry, která se provalila, to mělo pro ženu nedozírné následky).

Pak jsou tu ovšem vztahové komplikace: citace z článku „Problém je ale i situace, kdy se z partnerského milování stane pouhý sex. Kdy mezi těmi dvěma již nejsou žádné city, ale sex je stále celkem příjemný a hlavně snadný způsob, jak dát tělu to, co alespoň čas od času potřebuje.“ Největší hloupost z celého článku a nejčastější chyba. Partneři spolu jen sexují, aby si dali to, co oba potřebují, zní to hezky, ale existuje něco, čemu říkám „motivace prázdné postele“, čím déle jste sami, tím více jste motivováni tuto samotu zaplnit a tím více na tom pracujete. Člověk, který má neustále dostatek sexu, tak de facto není motivovaný cokoliv na sobě měnit a jen pasivně čeká, co k němu připluje, rozdíl se projeví v budoucnu, kdy ten co na sobě pracoval, je na jiné úrovni, než ten, co se jen flákal…! Věřte mi, je to rozdíl.

 Gentlemanské komplikace: Pozor, to se netýká jen mužů! Dneska občas narážím na povzdech, že gentlemani vymřeli atd.., kdo za to může? Překvapivě ženy..! Dříve, když byl sex vzácnější, daleko více platilo, že „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“. Muži ale i ženy byly daleko více motivováni k slušnému chování. Pokud se muž choval na veřejnosti jako pitomec a hulvát, tak jeho šance na manželství (přeložte si jako sex) povážlivě klesaly…! Takže to motivovalo muže chovat se jako gentle= laskavý man=muž…!

Komplikace volby: Zde zase muži nejsou motivováni zjišťovat, jakou povahu mají jejich partnerky! Když se žena chová jako nejhodnější slečna, nebo jako stoprocentní mrcha, všechno je to jedno. Vždyť jde jen o sex, bohužel to má své následky, zase pro ženy. Pokud slečna vidí, že její kamarádka se chová jako sobec a její partner jí to toleruje, protože ví, že si s ní jen užije a pak se na ní vykašle, tak proč by se tak nechovala taky, slečny nejsou nijak motivované k tomu, aby byly hodné, protože „milující muž“ to přece snese…! Na toto narážím často, ženy nedokážou rozlišit, kdo je chce jen „na sex“ a kdo do vztahu. Je to problém, protože dneska už mi přijde že soutěží v tom, jak hluboko se dá ještě klesnout a nenarazit na dno.

Celkově je zajímavé sledovat následky těchto dějů, protože na to v konečném důsledku doplácejí všichni. Bohužel problém se prohlubuje a tento děj je příčinou pádů civilizací. Naše západní civilizace prostě skončí, pokud tento děj nezvrátíme, to je budoucí následek!