Dneska jsem poslouchal pořad na svobodném vysílači, kde se pan VK vyjadřoval na téma nočních přesunů vojenské techniky na Ukrajinu.., youtube záznam, zde:

Myslím, že pan VK se nás snaží přesvědčit, že útok na RF je jediná možnost…, ale já si to nemyslím…, jsou tu i další možnosti, které pan VK myslím ani nezvážil..!

Jaké?

První možnost je, že tato technika je navezena na Ukrajinu proto, aby se odvedla pozornost od Číny, kde by mohl být proveden útok ze strany US Army, Rusové by pak nemohli přijít na pomoc, pokud by měli informace, že US má armádu na druhé straně a může na RF  zaútočit…!

Druhá možnost je, že USA a RF se v tajnosti dohodli na odstranění Číny, RF ovšem musí mít záminku, aby do bojů nemohli vstoupit s odůvodněním, že mají ohrožení kousek od Moskvy…!

Třetí možnost je jiná, jde o Bělorusko, Amíci mají armádu na sever od Běloruska a teď jí nasouvají i na jih od Běloruska.., pokud zaútočí na Bělorusko naráz, bude to blesková válka, ovšem nikoliv bez materiálních ztrát…! Asi se ptáte, co je na Bělorusku tak cenného, aby to USA zajímalo, jedna věc a to jsou plynovody ,,družba“, jehož větve vedou přes Bělorusko (severní část) a Ukrajinu (jižní část)! Bělorusko a ani Ukrajina nejsou oficiální součástí NATO a ani EU, čili kdyby se tam rozbily plynovody, pak kdo by je opravil? Navíc by, pokud by US chtělo někdy zaútočit na Moskvu, bylo nejlepší nemít žádný ,,takový stát“ v zádech…! To je jen moje doměnka! US nepůjdou proti RF tento rok, ani příští, pokud nebudou zpevněny mosty (to je do roku 2021.., takže proč tam nasouvat techniku už teď? Aby si Rusové spočítali i šrouby na všech tancích? To snad ne…

Panu VK to dobře myslí, ale to, jak to prezentuje mi nedává moc smysl! Tady je potřeba provést ještě nějakou logistickou činnost, než bude možnost války s RF, pokud vůbec bude, protože myslím, že USA by více vyhovovala válka studená, kdy Evropa bude na straně USA, než válka ,, horká“, která by rovnou sestřelila i USA, protože v současném nastavení, by napadení válka znamenala totální zkázu…, to nedává žádný smysl!