Ahoj, neřeknu vám, jak se jmenuji, protože to není podstatné. Říkejte mi MaMlCze(ku) (mamlčeku).

Kdo tedy jsem?

Já jsem dneska dělník v továrně, pracuji v naší ,,nejznámější automobilce“, pracuji tam více jak deset let a rozhodl jsem se, že v mém životě je potřebná rozsáhlá změna. Není to změna, pro kterou bych se rozhodl ,,jen tak“, je to změna, kterou způsobilo to, že budu otcem :-D. Ovšem s tím se váže taky má odpovědnost za mého synka! Je mou povinností, aby se moje prvorozené dítě narodilo do světa, který se k němu bude chovat lépe, než se choval ke mne po mém narození! Je totiž povinností rodičů, aby pro své děti budovali lepší svět! Ne nejsem žádný mladý naivní trouba, jsem starý naivní trouba, vždyť je mi už 40. let!

O čem budu psát?

O své cestě za svými sny. Tento blog je o naplňování svých osobních cílů a o mé snaze ,,něco změnit“. Dost mne děsí to, co vidím kolem sebe a proto jsem se rozhodl se vydat na cestu, která mne i mou rodinu z tohoto marastu vyvede! Chci, aby jste pochopili jednu zásadní věc, tento blog má za smysl popisovat ,,mou cestu jinam“. Pochopte, toto není blog, který bych psal za účelem výdělku a chci, aby jste pochopili jednu zásadní věc. Já nejsem žádný profesionální kouč, který ve dvaceti zná ,,všechna tajemství vesmíru a který nikdy fyzicky nepracoval a nemá vůbec žádné zkušenosti! Naopak, já nemám žádný patent na rozum, či neomylnost! Toto nebude žádný hypotetický blog, chci zde zapisovat věci a zkušenosti s tím, co budu skutečně používat! Nebo s tím, co již používám!

Jak často budu psát?

Nebudu psát pravidelně, psaní tohoto blogu prostě nebude prozatím mojí prioritou. Navíc některé věci nebudu moci psát ihned, protože by to bylo v rozporu s tím, čeho chci dosáhnout (třeba obchodní tajemství- pamatuj, nepřítel naslouchá 🙂 )!

Proč chci psát tento blog?

Protože bych rád pomohl lidem kolem sebe k tomu, aby změnili svůj pohled na svět!

Co chci říci na závěr tohoto článku?

Doufám, že se lidé budou na tyto stránky rády vracet. hodně štěstí všem“